Özlem Kaymaz: Yeniden bu zor günlere adım atıyoruz

1992 yılında Türkiye güzeli seçilen Özlem Kaymaz, sosyal medyada oğlu Daniel'ın 10 yıl aradan sonra yeniden büyük ameliyatlara başlayacağını açıkladı.

Özlem Kaymaz: Yeniden bu zor günlere adım atıyoruz

1992 Türkiye güzeli Kaymaz, Nager Sendromu hastası oğlu için sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı ve herkesten dua istedi.

Yıllardır doğuştan Nager Sendromu hastası olan oğlu Daniel’ın iyileşmesi için mücadele veren Özlem Kaymaz, yeniden zorlu sürece girdi. 45 yaşındaki Kaymaz, 16 yaşındaki oğlunun 10 yıl aradan sonra büyük ameliyatlara başlayacağını açıkladı.

ozlem-kaymaz-ic

Herkesten dua isteyen Özlem Kaymaz, şunları söyledi:

“Canım oğlum, tam 10 yıl aradan sonra yeniden büyük ameliyatlara başlıyor. O zamanlar sosyal mecra yoktu. Gurbette bir başıma mücadeleden vazgeçmeden yol almıştım. Şimdi kendi vatanımda yaşarken onun ve bizim hikayemizi bilen birçok sevenimizle birlikte yeniden bu zor günlere adım atıyoruz. Manevi desteğin değerini bilen bilir. Şifa, bazen bir satırla ve sözle ulaşır bize. Düşüncelerimi tertemiz ve umut dolu tutmayı ben oğlumun serüveninde öğrendim. Mücadeleden vazgeçmemek, umutları yitirmemek, kişisel algılamamak, sevgi ve şefkati besleyip büyütmek, kalbi açmak ve sevdiğine dokunmak… İşte bu benim şifa reçetem. Nefes alıp dans ederek geçebilirsin acıların içinden. Paylaştığım hayat hikayeme anlam kattığınız için şükürler olsun.”

Kaymaz, Daniel’in ameliyatlarıyla ilgili merak edilenleri “Bir anne, bir hemşire, yarı doktor ve yaşam koçu olarak detaylı paylaşacağım” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Allah şifa versin inşallah her şey daha iyiye gider. Ne güzel bir aile, Allah mutluluğunuzu daimi etsin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler