Mynet Trend

Pınar Altuğ'dan 'Kocanın gençliğini yedin' diyen takipçisine tokat gibi cevap!

Oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'la ilgili yapılan yoruma sessiz kalamadı. Eşi ile arasında 9 yaş fark olan Altuğ, "Adamın gençliğini yedin" diyen takipçisine ateş püskürdü.

Pınar Altuğ'dan 'Kocanın gençliğini yedin' diyen takipçisine tokat gibi cevap!

Ekranlarınsevilen dizisi Çocuklar Duymasın'ın başrol oyuncusu Pınar Altuğ, 2008 yılında oyuncu ve iş insanı Yağmur Atacan'la dünya evine girdi. Eşinden 9 yaş büyük olduğu için her fırsatta eleştirilen Pınar Altuğ, bir takipçisinin yorumunu görünce adeta deliye döndü.

pinar-altug-dan-kocanin-gencligini-yedin-diyen-11859490_2525_m

"ADAMIN GENÇLİĞİNİ YEDİN"

Özel hayatı ile ilgili Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Altuğ, son olarak güzel bir hayat için gerekli olan maddeleri sıraladı. Hayat reçetesi adı altında mutlu olmak için yapılması gerekenleri paylaşan Altuğ'u bir takipçisi sert bir dille eleştirdi. Sosyal medya kullanıcısı, Altuğ'un paylaşımına "Kocan bırakınca da böyle pozitif olabilecek misin acaba? Adamın gençliğini yedin" yorumunu yazdı.

563f21f0c03c0e30a8dd80af

"KOCAM BIRAKIRSA KINA YOLLARIM"

Gelen yorum karşısında çılgına dönen Pınar Altuğ, "Bir gün bırakırsa kına yollarım isterseniz adresi şimdiden gönderin sonra eksik kalırsınız mazallah" dedi.

pinar-altug-dan-kocanin-gencligini-yedin-diyen-11859490_5686_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön