Prostat Büyümesinden Diyabete Kadar Etkili En Doğal Tedavi!

Kısa sürede iyileşme fark edeceksiniz, sadece düzenli olarak kullanmaya devam edin.

Prostat Büyümesinden Diyabete Kadar Etkili En Doğal Tedavi!

Kabak, son derece faydalı bir gıda ama aynı zamanda çekirdekleri de bir o kadar kayda değer. Kabak çekirdeği çok sayıda besin maddesi açısından zengin ve bunların en önemlilerinden biri cucurbitacin isimli bileşen. Bu bileşen prostat büyümesini önlenmeye yardımcı olmakta...

Günlük beslenmenize daha fazla kabak çekirdeği dahil etmeyi deneyin. Örneğin, her gün bir çorba kaşığı tuzsuz kabak çekirdeği yiyebilirsiniz.

Aşağıda size, iltihaplı prostat, yüksek kolesterol ya da gastrit tedavisinde yardımcı olacak son derece besleyici bir içecek göstermeye karar verdik! Kabak çekirdeği ile yapılan bu doğal bir tedavinin tarifine bir göz atın.

Malzemeler:

1 avuç taze kabak çekirdeği
1 su bardağı su

Bu sihirli çekirdekler size iki şekilde yardımcı olabilir: İltihabı önleyen bir bileşenden bol miktarda içerirler. Diğer yandan, mesaneyi boşaltmaya ve çok çaba sarf etmeden tüm zehirli maddeleri atmaya yardımcı olacak diüretik etkiye sahiptirler.

Bu da size prostat büyümesi sorununu iyileştirmede yardımcı olur. Tek yapmanız gereken, bir avuç taze kabak çekirdeğini ezmek ve bir bardak suyu kaynatmak. Su kaynamaya başladığında, ocaktan alın ve ezilmiş kabak çekirdeklerin ekleyin. 10-15 dakika böyle dinlenmeye bırakın ve ardından çekirdekleri ayırmak için süzün. Bu içecekten her gün için. Kısa sürede, sadece prostat büyümesi ile ilgili değil, aynı zamanda genel sağlığınızda da büyük bir iyileşme fark edeceksiniz!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
kabak çekirdeği taze olacak demişsiniz aktardan marketten aldığımız işlenmiş kabak çekirdeği olmaz mı ? yoksa kabağın içinden çıkdığı gibimi olacak ? cevap verebilirseniz sevinirim teşk
@muslat10 büyük ihtimal çiğ kabak çekirdeği olmalı muslat arkadaş yoksa kavrulmuşunun hiçbir faydası olmaz .kuruyemişçiler satarlar çiğ kabak çekirdeğini .kolay gelsin
@muslat10 tercihen çiğ / kavrulmamış kabak çekirdeği kullanılması tavsiye ediliyor. (marketlerde ve bazı kuruyemişçilerde bulabilirsiniz.)
Çekirdeği kabuğuyla mı kanatmak gerekiyor yoksa çekirdeğin içini çıkarıp onu mu kaynatacağız ?
bahççivan kabağı- bal kabağı- su kabağı hangisi ve nasıl tazesi?
@hikmetgungor kabak çekirdeği diye malzemeler arasında belirtmiş.
taze kabak çekirdeği derken ??
AÇ KARINA ÇİĞ KABAK ÇEKİRDEĞİ YENDİĞİ ZAMAN BAĞIRSAK KURTLARINI DA DÖKER
zeki müren de bizi göreceeeekmi
Diğer Haberler