MAGAZİN

Psikolog Esra Ezmeci'yi gören Tansu Dayan: Haydar Dümen oldu bu da...

Fulya ile Umudun Olsun programıyla ünlenen psikolog Esra Ezmeci sosyal medya hesabını aktif kullanıyor ve takipçilerinin cinsellikleriyle, fantezileriyle ve itiraflarıyla ilgili gelen yorumlarına dair paylaşımlar yaparak yanıtlar veriyor. Ünlüleri taklit etmesiyle tanınan Tansu Dayan Ezmeci'nin son dönemdeki popülerliğini görünce Haydar Dümen yorumu yaptı.

Psikolog Esra Ezmeci'yi gören Tansu Dayan: Haydar Dümen oldu bu da...

Psikolog Esra Ezmeci son dönemde sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamasıyla gündeme geliyor. Fulya ile Umudun Olsun programında bir dönem yer alan ünlü isim sınır tanımayan cinsel hayat yorumlarına dahi elinden geldiğince yanıt vermesiyle dikkat çekiyor.

Psikolog Esra Ezmeci'ye son olarak bir takipçisi "Sevgilim 4 kez covid oldu cinsel organı küçülmüştür diye ayrıldım" dedi. Takipçinin bu sorusuna çok sayıda yorum geldi.

mnrh

HAYDAR DÜMEN YORUMU

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru ve yorumlar gündemdeyken sosyal medya fenomeni de kendini tutamadı. Müge Anlı taklitleriyle tanınan Tansu Dayan "Haydar Dümen oldu bu da" yorumunda bulundu.

Tansu Dayan'ın bu tepkisini eleştirenler de vardı destekleyenler de.

Psikolog Esra Ezmeci geçtiğimiz gün kendisine benzer şekilde yapılan yorumlara "Bana Haydariye diyebilirsiniz" yanıtı vermişti.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler