PUBG sistem gereksinimleri

PUBG sistem gereksinimleri ile güçlü PC’leri bile zorluyor. Ücretli olan PUBG’yi satın almadan önce gelin hep birlikte PUBG sistem gereksinimleri ile PC’nizin oyunu kaldırıp kaldırmayacağına bakalım. İşte PUBG sistem gereksinimleri!

PUBG sistem gereksinimleri

Battle Royale türündeki PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG, PC’de güçlü donanımları bile zorlayabiliyor. PC platformunda optimize sorunları çeken PUBG, ücretsiz mobil sürümü PUBG Mobile’ın aksine Steam‘de ücretli olarak satılıyor.
Steam‘de 69 TL‘ye satılan PUBG’yi satın almadan önce gelin PUBG sistem gereksinimleri ile PC’nizin oyunu kaldırıp kaldırmayacağına bir göz atalım.

PUBG sistem gereksinimlerini üç farklı kategoride ele alıyoruz. Bunlar; PUBG minimum sistem gereksinimleri, PUBG önerilen sistem gereksinimleri ve oyunu 4K çözünürlükte oynamanız için gerekli olan PUBG maksimum sistem gereksinimleri.

Oyunu akıcı olarak oynamak için minimum yerine önerilen sistem gereksinimlerini baz almanızı tavsiye ediyoruz. Minimum sistem gereksinimlerinde zaman zaman FPS düşmeleri yaşacağınız için oyun pek akıcı olmayacaktır. Online bir oyunda FPS‘in ne kadar önemli olduğunu düşünürsek önerilen sistem gereksinimlerini baz almanız sizin yararınıza olacak.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri PlayerUnknown’s Battlegrounds sistem gereksinimleri ile baş başa bırakalım.

PUBG sistem gereksinimleri ne?

PUBG minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300
RAM: 6GB RAM
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850
Depolama alanı: 30GB boş alan

PUBG önerilen sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 8.1, Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-7600K veya AMD Ryzen 5-1600
RAM: 8GB RAM
Ekran kartı: AMD Radeon RX 480 veya Nvidia GTX 1060
Depolama alanı: 30GB boş alan

PUBG maksimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i9-7900X veya Ryzen Threadripper 1950X
RAM: 16GB RAM
Ekran kartı: AMD Radeon RX Vega 64 veya Nvidia GeForce GTX 1080 Ti
Depolama alanı: 35GB boş alan

Bu sistem gereksinimlerine göre hanginizin PC’si PUBG’yi akıcı bir şekilde oynatabiliyor? Gelin yorumlarda PUBG’de elde ettiğiniz FPS değerlerini paylaşalım.

Metro Exodus yeni ekran görüntüleri yayınlandı!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler