Mynet Trend

         

Rarotonga

Rarotonga

Genel Bilgiler

Cennete Hoşgeldiniz Eğer Cook Adaları'nı ziyaret ediyorsanız, muhtemelen zamanınızı Rarotonga ya da Aitutaki'de geçireceksiniz.

Cennete Hoşgeldiniz

Eğer Cook Adaları'nı ziyaret ediyorsanız, muhtemelen zamanınızı Rarotonga ya da Aitutaki'de geçireceksiniz. Bu ada günlük düzenlenen uçuşlarla Auckland'a bağlı. (Adanın güneybatısına yaklaşık 3,000 km uzaklıkta.) Bu da Cook Adaları'nı tatil yapmak için kolay bir nokta haline getiriyor. Turkuaz lagün kıyılarına sahip olan bu şehrin fotoğrafına bakmak, turistleri buraya getiren şeyin ne olduğunu açıklıyor.

Sahiller palmiye ağaçlarıyla kaplı ve kum o kadar beyaz ki sanki çamaşır suyuyla temizlenmiş gibi. Mercan kayalıklar ve etkileyici dağlıklar kalın bitki örtüsü ve özünde bulunan volkanlarla kaplı. Dalmayı, şnorkelle yüzmeyi ya da yürüyüşü seven bir kişi için bunun ne kadar eğlenceli olduğunu hayal edebilirsiniz. Ana şehir Avarua ancak anayol (Ara Tapu) üzerinde taşıtınızla seyrederken manzaranız aşağı yukarı aynı kalacaktır. Birkaç dakika sonra başka bir dinlenme yeri ile karşılaşacak, yol boyunca olan atmosferden farklı olarak burasının atmosferi sizi dinlendirecektir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön