Restoranlarda sosyal mesafe uygulamalarını gösteren fotoğraflar

Dünyanın bazı yerlerindeki restoranlar ve barlar, misafirlerinin ve çalışanlarının güvenliğini göz önünde bulunduran yaratıcı fikirlerle yeniden açılıyor.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle kapalı olan mekanların aylar sonra yeniden açılması, dünyanın gündeminde. Restoran ve barlar, yasaları ihlal etmeden, müşteri ve çalışanları tehlikeye atmadan sosyal mesafeyi korumanın farklı yollarını arıyor.

Çin’in Zhengzhou şehrinde bulunan bir üniversite kantininde çalışanlar kantinin dışına plastik ve çelik yemek masaları yerleştirerek kantinin yeniden açılması için hazırlık yaparken, aynı zamanda üniversitenin yurtlarında kalan öğrencilere yemek servisi yapması planlanıyor.

Dünya yeni 'normaline' hazırlanırken, restoranlar da birbirinden yaratıcı fikirlerle hem kendilerinin hem de müşterilerinin sağlıklarını göz önünde bulunduran fikirlerle bir bir açılmaya başladı. İşte dünyanın dört bir yanından çarpıcı restoran fikirleri...

Yeni 'normal' artık böyle olacak

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
virüs falan bahane . insanları yalnızlaştırarak hükmetmeye çalışıyor vahşi kapitalizm. insanları ölümle korkutarak hükmetmeye çalışıyor kapitalizm. ARKADAŞ BEN SEVDİKLERİM İÇİN ÖLÜRÜM diyemedikçe insanlara hükmetmeye yönlendirmeye devam edecekler.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
İnsanları köleleştirme projesi. Korona falan hikaye
Salgın bahane edilip hayatlarımıza müdahale ediliyor sessiz kalmayın.İnsan sosyal varlık böyle saçma sapan uygulamalarla bizleri birbirimizden ayrıştırıyorlar sürü psikolojisinden derhal kurtulun çok kişinin dediği doğru değildir...
iyice saçmalandı bu iş, karı kocasın hadi koru sosyal mesafeyi, hiç gitmem daha iyi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler