Mynet Trend

REYTİNG SONUÇLARI 25 EYLÜL 2022! Hangi yapım, dizi reytinglerde birinci oldu?

Reyting sonuçlarıyla beraber en çok izlenen diziler ve yapımlar merak konusu oldu. Her gün bir önceki günün reyting sonuçları açıklanıyor. 25 Eylül Pazar akşamı televizyon ekranlarında Gül Masalı, Yargı, MasterChef, Tozluyaka gibi yapımlar yer aldı. Peki, 25 Eylül 2022 Pazar Reyting sonuçlarına göre hangi yapım, dizi birinci oldu? İşte reyting sonuçları...

REYTİNG SONUÇLARI 25 EYLÜL 2022! Hangi yapım, dizi reytinglerde birinci oldu?

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından arama motorlarında sorgulanmaya devam ediyor. 25 Eylül 2022 Pazar günü reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Peki, 25 Eylül 2022 Reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar hangileri? Hangi yapım, dizi reytinglerde birinci oldu? İşte 25 Eylül Pazar günü reyting sonuçları...

tv izlemek mısır

REYTİNG SONUÇLARI 25 EYLÜL 2022 PAZAR

25 Eylül Pazar akşamı reyting sonuçları bir çok vatandaş tarafından merak edilip arama motorlarında sorgulanıyor. 25 Eylül reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada TRT1’de izleyiciyle buluşan “Faroe Adaları-Türkiye UEFA Uluslar Ligi Karşılaşması”, 2. sırada Kanal D’de ekrana gelen “Yargı”, 3.sırada Fox TV’de yayınlanan “Tozluyaka” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Yargı”, 2.sırada “Faroe Adaları-Türkiye UEFA Uluslar Ligi Karşılaşması” 3.sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye” yer aldı.

reyting sonuçları 25 eylül pazar 2022

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler