Mynet Trend

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI 23 EYLÜL 2022! Hangi yapım, dizi reytinglerde birinci oldu?

Reyting sonuçlarıyla beraber en çok izlenen diziler ve yapımlar merak konusu oldu. Her gün bir önceki günün reyting sonuçları açıklanıyor. 23 Eylül Cuma akşamı televizyon ekranlarında İyilik, Kasaba Doktoru, MasterChef ve Star Tv'nin yeni dizisi Yalı Çapkını gibi yapımlar yer aldı. Peki, 23 Eylül 2022 Cuma Reyting sonuçlarına göre hangi yapım, dizi birinci oldu? İşte reyting sonuçları...

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI 23 EYLÜL 2022! Hangi yapım, dizi reytinglerde birinci oldu?

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından arama motorlarında sorgulanmaya devam ediyor. 23 Eylül 2022 Cuma günü reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Peki, 23 Eylül 2022 Reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar hangileri? Hangi yapım, dizi reytinglerde birinci oldu? İşte 23 Eylül Cuma günü reyting sonuçları...

tv izlemek ailece

REYTİNG SONUÇLARI 23 EYLÜL 2022 CUMA

23 Eylül Cuma akşamı reyting sonuçları bir çok vatandaş tarafından merak edilip arama motorlarında sorgulanıyor. 23 Eylül reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada Fox TV’de izleyiciyle buluşan “İyilik”, 2. sırada TV8’de ekrana gelen “Masterchef Türkiye”, 3.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Masterchef Türkiye”, 2.sırada TRT1’de yayınlanan “Kasaba Doktoru” 3.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

23 eylül cuma reyting sonuçları

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler