Mynet Trend

Reyting sonuçları açıklandı mı? Adım Farah, Çöp Adam, Kuruluş Osman 8 Mart reyting sonuçları birincisi...

Reyting sonuçları merak konusu oldu. 8 Mart Çarşamba günü televizyon ekranlarında Adım Farah, Kuruluş Osman, O kız, Çöp Adam, Survivor gibi yapımlar yayınlandı. Peki, reyting sonuçları açıklandı mı? İşte, Adım Farah, Çöp Adam, Kuruluş Osman gibi yapımların ekrana geldiği 8 Mart reyting sonuçları birincisi ile ilgili detaylar...

Reyting sonuçları açıklandı mı? Adım Farah, Çöp Adam, Kuruluş Osman 8 Mart reyting sonuçları birincisi...

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından internette araştırılıyor. 8 Mart Çarşamba gününe ilişkin reytinglerin açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film netleşecek. Peki, 8 Mart reyting sonuçları için geri sayım devam ediyor. İşte 8 Mart Çarşamba gününün reyting sonuçları ile ilgili ayrıntılar...

REYTİNG SONUÇLARI 8 MART AÇIKLANDI MI?

8 Mart Çarşamba gününün reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Reyting sonuçları açıklandığında haberimiz güncellenecektir.

Reyting

GEÇEN HAFTANIN REYTİNG SONUÇLARI

1 Mart Çarşamba günü reyting sonuçlarına göre;

Total'de birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Kuruluş Osman özet yer aldı.

AB'de ise ilk sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Adım Farah yer aldı.

20+ABC1 seyirci grubunda ise Kuruluş Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Çöp Adam yer aldı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler