Mynet Trend

Riddick filmi konusu nedir? Riddick filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Riddick, 'Riddick Günlükleri' üçlü serisinin devam filmi olan bilim kurgu filmidir. Riddick filminin başrolünü sevilen aktör Vin Diesel üstleniyor. Yeniden televizyon ekranlarında gösterilecek olan Riddick ile ilgili izleyiciler 'Riddick filmi konusu nedir?' ve 'Riddick filmi oyuncu kadrosunda kimler var?' gibi soruların yanıtlarını aramaya başladı. Riddick filmi hakkında tüm merak edilenler haberimizde. İşte Riddick filminin konusu ve Riddick filminin oyuncu kadrosunda yer alanlar…

Riddick filmi konusu nedir? Riddick filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Riddick filmi konusu nedir? Riddick filmi oyuncu kadrosunda kimler var? sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. Riddick, 2013 ABD ve İngiltere ortak yapımı bilimkurgu, aksiyon filmidir. Riddick, Riddick Günlükleri üçlü serisinin devam filmidir. David Twohy’nin yönetmenliğini üstlendiği film, bilimkurgu ve aksiyon sevenlere harika vakit geçirtecek. 2000 yılında “Derin Karanlık” ile başlayan üçleme 2004 yılında “Riddick Günlükleri” ile devam etti. Seri 2013 yapımı Riddick ile sona eriyor.

riddick_16_9_1570371811

RİDDİCK FİLMİ KONUSU NEDİR?

Kendi insanları tarafından ihanete uğrayan Riddick, kendini yaşamın olmadığı ve güneşin kavurduğu ıssız bir gezegende bulur; kısa bir süre sonra ise gezegenin zannettiği kadar ıssız olmadığını fark eder. İlginç bir uzaylı türünün yaşam alanı olan bu gezegende tuhaf yaratıkların saldırısına uğrar. Düşmanlar karşı koyamayacağı kadar güçlüdür ve bulunduğu tehlikeli bölgeden bir an önce kaçar. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip gezegene iniş yapar. Birbirine savaş açan gemilerden birinde paralı askerler çalışmaktayken, diğer gemiye Riddick'in geçmişinden gelen önemli biri kaptanlık etmektedir.

150413.jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

RİDDİCK FİLMİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Aksiyon ve bilim kurgu türlerini bir araya getiren hikâyeyi David Twohy yönetirken, başrolde Vin Diesel'e ve Karl Urban eşlik ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Katee Sackhoff, Jordi Mollà, Matthew Nable, Dave Batista gibi isimler yer alıyor.

347460.jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

RİDDİCK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri Kanada'da, Quebec'in kuzeyinde gerçekleştirilmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler