MAGAZİN

Rihanna’nın yeni tasarımı tepki çekti: İşler biraz çılgına dönüyor

Şarkıcılıktan sonra kurduğu Savage X Fenty markasıyla başarıdan başarıya koşan Rihanna, bu sefer sınıfta kaldı. Popo çatalı açıkta kalan tayt, sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

Rihanna’nın yeni tasarımı tepki çekti: İşler biraz çılgına dönüyor

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, bir süre önce müzik dünyasındaki başarısını moda dünyasına da taşımıştı. Savage X Fenty markasıyla podyumların tozunu attıran Rihanna, bu sefer sınıfta kaldı.

@fathermarge adlı bir TikToker, Rihanna'nın Savage X Fenty serisindeki yeni popo çatalını açıkta bırakan taytıyla dalga geçen videosu, çok kısa sürede viral oldu. TikToker videosunda şu ifadeleri kullandı:

a

'Biri bana bunun ne olduğunu söyleyebilir mi? Söz konusu TikTok, işler biraz çılgınlaşıyor. Cevaplara ihtiyacımız var.'

"ÇÖMELMEYE DAYANIKLI DEĞİL"

Söz konusu video yayınlandıktan çok kısa süre sonra 3 milyonu aşkın izlenme oranına ulaştı. Sayısız kullanıcı hem şaşkınlığını anlatan hem de ürünle dalga geçen yorumlar yazdı. Yorumlardan birinde, "Kesinlikle çömelmeye dayanıklı değil" yazarken bir diğerinde ise "Her gün gerçeklerden daha da uzaklaşıyoruz" dedi.

b

Başka bir yorumda, "Rihanna'yı seviyorum ama bu Fenty spor salonu taytları çöp. 'Bir iki deadlift/çömelme hareketi sonrası insanlar öğle yemeğinde ne yediğinizi görecekler.'

RAHAT BİR GECE İÇİN

Sosyal medyada ürünle ilgili tartışmalar sürerken Fenty sitesi ise konuyla ilgili işleri daha da ilginçleştiren bir açıklama geldi. Ürün sayfasında giysinin spor salonu için değil, 'rahat bir gece' için tasarlandığını yazdı.

c

Ürün için Rihanna’nın markasından gelen açıklama sonrası ortalık daha da karıştı. Bir kullanıcı TioTok’ta çektiği eleştiri videosunda 'Popo dekoltesini normalleştirebilir miyiz?' diye sordu. Kim Kardashian da geçtiğimiz günlerde kendi markasından popo yanaklarını ortaya çıkaran bir pantolonla poz vermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
popon göründükten sonra bişey giymeyede gerek yok
@serkan_1930_vmsri Amaçta o noktaya getirmek zaten.
gazwoman kıyafeti
sapkınlıkta bir level daha atladılar yani, başlarına bela gelmesine az kaldı. Allah ıslah etsin bunları.
Tamam ama yetmez
Geri Dön