MAGAZİN

Rita Ora koronavirüs nedeniyle çiftliğe yerleşti

Ünlü şarkıcı Rita Ora, corona virüs nedeniyle Londra'nın merkezindeki evinden kaçarak, 240 kilometre uzaklıktaki bir çiftlik evini kiraladı.

Rita Ora koronavirüs nedeniyle çiftliğe yerleşti

Rita Ora, İngiltere’deki corona virüsü salgını nedeniyle karantinayı kiraladığı bir çiftlik evinde geçirmeye karar verdi. 29 yaşındaki şarkıcı, yeni albüm çalışmalarını da çiftlikten sürdürmeyi planlıyor.

Kiraladığı çiftlik evinde beş kişiyle kaldığı öğrenilen Ora, Instagram fotoğraflarını da birlikte kaldığı çiftçilere çektiriyor.

MRDDgYDZvUu-_VX0tbbD5g

The Sun’ın haberine göre, 29 yaşındaki şarkıcı İngiltere’nin başbakanı Boris Johnson’ın 21 Mart’ta aldığı karantina kararından hemen sonra Londra’dan uzaklaşmaya karar verdi.

wjx2xug1TUKKwGfDtZv75Q

Rita Ora’nın bu kaçışı sosyal medyada bazı tepkilere de yol açtı. Bir kesim Rita Ora’ya, “Londra’da kalıp kurallara da uyabilirdin” diyerek sert çıktı.
rVkmPIAgF0GPeWo3XhVFyA

Ünlü şarkıcı, pazar günü yayınlanacak olan 'One World: Together at Home' yayınını da çiftlikten yapacak. Bu yayının tüm gelirleri Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) corona virüsü ile mücadele için kullanılacak. Yayında Taylor Swift, Jennifer Lopez, Elton John, Victoria Beckham gibi ünlü isimler yer alacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön