SPOR

Ronaldo'ya öyle bir takım servet önerdi ki, reddetmek yürek ister!

İngiltere'de Manchester United ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesheden Cristiano Ronaldo'nun yeni adresinin neresi olacağı henüz netlik kazanmadı. Dünya Kupası'nda Suarez ile birlikte iki boşta oyuncudan biri olan Ronaldo, kupa dönüşü yeni takımını açıklayarak kariyerinde yeni bir sayfa açacak. Ronaldo'nun boşta olması özellikle Arap takımların iştahını kabartmış durumda.

Ronaldo'ya öyle bir takım servet önerdi ki, reddetmek yürek ister!

İngiltere'den ayrılmayı düşünen Ronaldo'ya baş döndüren bir teklif geldi. CBS Sports'ta yer alan habere göre; Suudi Arabistan takımlarından Al-Nassr, Cristiano Ronaldo'ya 3 yıllık bir sözleşme için adeta servet önerdi.

3 YIL İÇİN 225 MİLYON DOLAR

cristiano-ronaldo-depophotos-1926126_2

37 yaşındaki Ronaldo'ya 3 yıllık sözleşme öneren Al-Nassr yetkililer, yıldız isme sadece garanti para olarak yıllık 75 milyon Dolar önerdi. Bonuslarla birlikte bu rakamın daha da artacağı bilinirken Ronaldo'nun düşünmek için süre istediği öğrenildi.

REAL MADRID İSTİYOR

thumbs_b_c_5d20ea86ac539eeac2a405a3a83baf14

Ronaldo'yu tek isteyen Araplar değil. Real Madrid'te Benzema'nın sakatlığı sonrası Ronaldo ismi gündeme geldi. Yıldız oyuncuyu tekrar kadrosuna katmak için girişimlere başlayan İspanyol devi, Dünya Kupası'nın sonlarına doğru Ronaldo ile masaya oturmayı planlıyor.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler