Mynet Trend

Sadakatsiz 20. bölüm izle | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının fenomen yapımı Sadakatsiz’in 20. bölümünde Selçuk’un yaptığı itiraf geceye damgasını vuruyor. Yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenen Sadakatsiz’in son bölümünde; Volkan, Asya ve Sinan’ın yakınlaşmasına dayanamıyor.

Sadakatsiz 20. bölüm izle | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Öte yandan Hicran ve Haluk’un sürpriz buluşması da büyük bir kriz doğuruyor. Volkan, Derin’e kendisini affettirmek için uğraşırken, Sinan’ı da Asya’dan uzaklaştırmaya çalışıyor. Sadakatsiz’in yeni bölümünde; Volkan, Asya’nın evine giderek onu uyarıyor.

SADAKATSİZ'İN 20. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Sadakatsiz’in 20. bölümünde; Selçuk, elindeki bombanın pimini çekerken, yaptığı itirafla geceye damgasını vuruyor.

Sinan’la Asya’nın yakınlaşmasına dayanamayan Volkan, Derin’in de evi terk etmesiyle birlikte iyice içinden çıkamaz bir hâle giriyor. Haluk ile Hicran’ın sürpriz buluşması büyük bir krizi beraberinde getirirken, Gönül kendisi ve kızı için boş durmuyor.

Derin’e kendini affettirmek için uğraşan Volkan, diğer taraftan da Sinan’ı Asya'dan uzaklaştırmak için kolları sıvıyor. Vakfa gelen sürpriz ziyaretçi gündeme bomba gibi düşerken, Derin'in mağazasının açılışında yaşananlar işleri biraz daha karıştırıyor.

Asya'nın Sinan'la buluşmalarını ciddi ciddi kıskanıyor. Bu duruma dayanamayan Volkan, Asya'nın evine giderek ona uyarılarda bulunuyor. Bir oğlunun olduğunu ve ona göre davranmasını söyleyen Volkan sözlerine katlanamayan Asya da onu evden kovuyor. Fakat çılgına dönen Volkan, Asya'yı yine yakalıyor ve bu kez Derin'e yakalanıyor.

sadakatsizz

SADAKATSİZ’İN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sadakatsiz’in yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında sayfamızda yer vereceğiz.

Başrollerinde Caner Cindoruk ile Cansu Dere’nin yer aldığı, BBC Studios’un "Doctor Foster" adındaki dizisinden uyarlanan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova'nın üstlendiği Kanal D’nin yeni dizisi ‘Sadakatsiz’ çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor…

SADAKATSİZ'İN 19. BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Sadakatsiz’in 19. bölümünde; Sinan, Tekirdağ'a Asya'yı görmeye gidiyor. Ani bir şekilde çıkan bu misafir, Asya'yı mutlu ediyor. Sinan'ın teklifiyle birlikte Asya küçük bir tatil için İstanbul’a gidiyor.

Volkan, Ali'yi arayarak annesinin yerini sorunca, aldığı yanıtla deliye dönüyor. İstanbul’a, Sinan ve Asya’nın yemek yediği otele baskın yapıyor. Fakat bu defa yakayı öyle kolay bir şekilde kurtaramıyor. Sinan’la kavga eden Volkan, kaldığı otele döndüğünde Derin'den bir mektup bulmuştur. Her şeyden vazgeçen Derin, Volkan'a bundan sonra Asya'ya dönebileceğini söylemiştir.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön