MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Safir'in güzeli Özge Yağız süper mini elbisesiyle poz verdi! Davet tarzına beğeni yağdı

Şimdilerde İlhan Şen, Burak Berkay, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Bektaş gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Safir dizisinde hayat verdiği Feraye karakteriyle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Özge Yağız, önceki akşam düzenlenen Harper's Bazaar ödül törenine katıldı. Davet tarzıyla dikkat çeken ünlü isim süper mini elbisesiyle peş peşe poz verdi.

Adını Sen Koy, Yemin, Sol Yanım, İçimizden Biri, Baba gibi birçok yapımda rol alan Özge Yağız önceki akşam düzenlenen Harper's Bazaar ödül törenine katıldı. Güzelliği ve özel hayatıyla sık sık gündem olan ünlü isim bu defa davet tarzıyla çok beğenildi.

Özge Yağız 2

Kırmızı taşlı süper mini elbisesiyle davette boy gösteren ünlü ismin pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Özge Yağız 3

Ünlü isme; 'Harika görünüyorsun', 'Yorumsuz', 'Bu güzellik şaka mı?', 'Maşallah' gibi yorumlar yapıldı.

Özge Yağız

Özge Yağız 26 Eylül 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. Başkent Üniversitesi'nden mezun oldu.

Özge Yağız 4

Oyuncu olmadan önce diyetisyenlik yaptığı bilinen Yağız, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanan Adını Sen Koy dizisi ile yaşadı.

Özge Yağız 5

Özge Yağız daha sonra Kanal 7 ekranlarında yayımlanan Yemin dizisinde "Reyhan" karakterini canlandırdı ve bu rolü ile büyük bir çıkış yakaladı.

Özge Yağız 6


Youtube

En Çok Aranan Haberler