MAGAZİN

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın koronavirüsle mücadelede canla başla çalışan sağlık çalışanları için yaptığı, "Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim" çağrısına olumlu yanıt verdi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bugün Twitter hesabından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslenerek "Pandemi boyunca sorumluluğu en yüksek seviyede olan Sağlık Bakanlığımıza önerimdir Tüm ülkede, sağlık personeline, canıyla kanıyla mücadele eden bütün savaşçılarımıza moral toplantıları söyleşiler organize ederlerse hiç bir ücret almamak kaydıyla katılmayı görev bilirim" ifadelerini kullandı.

cem2

BAKAN KOCA OLUMLU YANIT VERDİ

Twitter hesabından yeni bir paylaşım daha yapan Cem Yılmaz, Bakan Koca'nın sağlık personelleri ile ilgili çağrıya olumlu yanıt verdiğini ifade etti.

cem1

Yılmaz, yaptığı paylaşımda, "Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, Bugün dile getirdiğim düşünce ile ilgili beni çok mutlu eden haberler verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Doktorlarımız, hemşire kardeşlerimiz ve tüm sağlık emekçileriyle nasıl buluşacağımızı planlayıp sağlıkla gülümseyeceğiz. Umudum bu" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
cem yılmaz bu ortamda bile pirim yapmaya çalışıyor
adamin pirime ihtiyacı varmı sence bi düşün .kafan nerde senin tut tut yakala çabuk uzaklaşmadan
olumsuz hep supheyle yasamak nasil senin icin acaba
Herkesi kendiniz gibi bildiğiniz için bu dünyada karşılıksız iyilik yapılmasını yadırgıyorsunuz sanırım. Allah şifa versin
yazık sana
cem yilmazin pirime ihtiyaci yok merak eyme o CEM YILMAZ
burda primi senin gibiler yapar.
40 yilin basi dogru bi laf etmissin
adamm adamm
Geri Dön