Saldırıdan son anda kurtuldular! Büyük sürpriz...

Bursa'da domuz avına çıkan 2 kişi, ayı saldırısından son anda kurtuldu. Bir süre sonra ine yaklaşan avcılar, yeni doğmuş 3 yavru ayı görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Olay, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kentin dağlık kesiminde av köpekleriyle birlikte domuz avına çıkan 2 kişi, karla kaplı arazide üzeri çalılarla kaplı alanı fark etti. Avcılar yaklaştığı sırada, çalıların altındaki inden bir anda ayı çıktı. Büyük korku yaşayan avcılar, üzerlerine gelen ayıdan hızla koşarak kurtuldu. Bir süre sonra ayı bölgeden uzaklaştı.

Olayın şokunu atlatan avcılar, tekrar ine yaklaşınca minik sürprizle karşılaştı. İnde yeni doğmuş 3 yavru ayı gören avcılar büyük şaşkınlık yaşadı. Yavruları kısa süre seven avcılar, daha sonra inden uzaklaştı. Bu anlar ise avcılardan biri tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Sosyal medyada da paylaşılan görüntüler ilgi çekti.

ayi-saldirisindan-son-anda-kurtuldular-inde-yavru-surpriziyle-karsilastilar_6661_dhaphoto3

ayi-saldirisindan-son-anda-kurtuldular-inde-yavru-surpriziyle-karsilastilar_6661_dhaphoto2

ayi-saldirisindan-son-anda-kurtuldular-inde-yavru-surpriziyle-karsilastilar_6661_dhaphoto1

Kaynak: DHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Bu çağda artık balık avlama(kontrollü) dışında her türlü avlanma kalkmalı yasaklanmalı, ağır ceza ve yaptırımlar konulmalıdır. Yavru ayıları gördüler bir kere rahat vermeyeceklerdir. Anneyi öldürüp, yavruları satmaya bile kalkarlar. İnşallah yuvaya ve yakınlarına yaban domuzlarını diğer vahşi hayvanları çekecek yavruları bulup parçalamalarına neden olacak kan,et kokan yiyecekler bırakmazlar.Belediye görevlileri anne ayıyı uzaktan izleyip, yiyecek aramaya çıktığında yolunun güzergahına yiyebileceği yiyecekler bırakarak karda kışta yuvasından fazla uzaklaşmadan yavru büyütmesine yardım edebilir
Rahat bırakın işte hayvan öldürmekten nasıl zevk alıyorsunuz ya.
Rahat birakin hayvanlari avlanmak Yasaklanmali eline silah alan avci oluyor av silahlariyla cinayet isleniyor bunun onune gecilmeli soyu tukenen hayvanlari katlediyorlar bana Saldirdi diye olayi Kapatip 200 lira ceA odeyip kurtuluyorlar yuz yilda bir gorunen anadolu kaplanini katlettiler belkide dunyada tek idi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler