Seçim sonuçlarını beklerken yazdıklarıyla güldürdüler

31 Mart seçim sonuçlarını beklerken hepimiz tırnaklarımızı yedik... Heyecanın zirve yaptığı 31 Mart gecesi attıkları tweetlerle kırıp geçiren sosyal medya kullanıcılarını derledik.

Seçim sonuçlarını beklerken yazdıklarıyla güldürdüler

Seçim sonuçlarını beklerken bir gözümüz de sosyal medyadaydı. Bazı takipçiler seçim sonuçlarını beklerken attıkları tweetlerle gülmekten kırdı geçirdi.

Seçim stresini bir kenara bırakıp buyrun biraz da gülelim...

İşte güldüren seçim tweetleri:

1

2

3

4

7

8

10

11

12

15

56

Capture

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
türkiye cumhuriyeti halkı her zaman olaylara böyle başka bir taraftan bakmayı seviyor ama acı gerçek şu ki ..reis e oy vereyim lamba ya oy vereyim derken gözünü açtığında tekrar hırsız, soysuz ,düzenbaza oy verdiğinin farkında değiller...reis in sözü geçmediği büyükşehir başkanlarının zaferi akp parti ve reis sayesindedir çünkü kişilikleri karakterleri bozuk hırsız düzenbaz soysuz belediye başkanları ile yola devam edecek kadar bu doğu ve batı halkı cahil olamaz..ya da her zaman ki gibi alavere, dalavere var.
Türk halkını bir kilo sogana bir kilo patates'e bir paket makarnaya, 200 gr çaya! Market poşetine mahkum eden zihniyetdir bu tokat, utanmadan kuyrukları adını yokluk kuyruğu degılı varlık kuyrugumuş.
reisten artık balıkçı takasına reis olur bundan sonra
@gizli_sis, size ankarada çek senet tahsilatçısı, istanbulda da atasının huzurda bile sahtekarlık yapan adamlar yakışır zaten, bu sabah imamoğlunun açıkladığı rakamlara göre en az 10 bin oy çalmışsınız dallamalar, kime ahlak dersi veriyosunuz, ayrıca hırsız da soysuz da arsız da senin sülalendir, hakaret edrsen hakaretin kralını yersin pislik herif
sonuç beklerken facebook intsagram artı 15 kanal gezip kumandanın hafızasını bozup rekor kırmaya çalıştım şu an mutluym ama
çok komaik :DD
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler