SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Şehit Tunç Uncu'nun ailesi için yardım kampanyası başlattılar!

Beşiktaş - Bursaspor maçı sonrası Vodafone Arena'nın hemen yanında yaşanan hain terör saldırısında hayatını kaybeden Kartal Yuvası çalışanı Tunç Uncu için sosyal medyada seferberlik ilan edildi.

Şehit Tunç Uncu'nun ailesi için yardım kampanyası başlattılar!

Uncu ailesinin yaşadığı Dolapdere'deki ev, gün boyu ziyaretçi akınına uğradı. Tunç Uncu'nun ailesini bir an olsun yalnız bırakmayan arkadaşları ve Beşiktaş taraftarları, gün boyu Uncu'nun evinin önünden ayrılmadı.

Sosyal medyaya yansıyan fotoğraflarda, Uncu ailesinin yaşadığı ev de göze çarptı. Bu fotoğrafların yayılmasının ardından başta siyah beyazlı taraftarlar olmak üzere pek çok sosyal medya kullanıcısı, "Aileye yeni bir ev alınması için ellerinden geleni yapacaklarını" dile getirdi.

Taraftar grubu hesaplarının da öncülük ettiği bu güzel harekete, spor camiasının önde gelen isimlerinin de destek vermesi için çok sayıda paylaşım yapıldı.

FENERBAHÇELİ TARAFTARLARDAN KARTAL YUVASI'NDA ÜRÜN ÖNERİSİ

Fenerbahçeli taraftarlar, saldırıda hayatını kaybeden Kartal Yuvası çalışanı şehit Tunç Uncu'nun ailesine bağışlanmak üzere bir kampanya önerisi getirdi.

Sosyal medyada örgütlenen Sarı-Lacivertliler, Beşiktaş Kulübü'nün Kartal Yuvası çatısı altında ürün çıkarması halinde buna destek vereceklerini açıkladı. Çıkartılacak özel ürünün ise her platformda on binlere ulaştırılacağı duyuruldu.

Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler