Selin Ciğerci 2 milyon dolara yazlık aldı! Manzarası olay...

Selin Ciğerci, koronavirüs salgını nedeniyle getirilen kısıtlamalarının kalkmasının ardından eşi Gökhan Çıra ile birlikte Bodrum'a gitmişti. Ciğerci'nin 2 milyon dolara aldığı yazlığı olay oldu.

Selin Ciğerci 2 milyon dolara yazlık aldı! Manzarası olay...

Futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, Bodrum'daki yazlık evine gitmek için 17 bin dolara özel jet kiralamış ve gündem olmuştu. Kendini çıkardığı markasına veren işleriyle yoğun olan Ciğerci son dönemde Bodrum'da vakit geçiriyor.

Bodrum Gündoğan’da bir aşk yuvası satın alan Selin Ciğerci-Gökhan Çıra çiftinin evine UçanKuş TV konuk oldu.

Villanın dekorasyonuyla tek tek ilgilenen Ciğerci, kesenin ağzını açtı ve yeni evini tam 2 milyon dolara satın aldı! Ciğerci'nin evinin manzarası ise büyüledi.

Selin Ciğerci, seneye de tekne alacağını söyledi.

Selin Ciğerci kısa süre önce 5 milyon lira değerindeki son model Rolls-Royce marka arabasıyla gündeme gelmişti. Başarılı isim kazandığı paranın vergisini ödediğini de her fırsatta ifade ediyor. Ciğerci daha önceki açıklamasında "Aslan gibi de vergimi ödüyorum" demişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
bu topu takip edip para kazandiran mallar asgari ucretle iphone taksiti ödüyor bunlar bu evlerde keyf ediyor
@ahmetkly_2017 bizim laikler böyle seviyor, içinde Allah korkusu olmayan, haram helal nedir haberi bile olmayan nesiller için, laik, çağdaş, avrupalı
Yüreğine sağlık tam da öyle. Kim bunları takip edip değer veriyorsa asıl suçlu onlardır.
@ahmetkly_2017 mal mal konuşma yaw. iman ile paranın kimde olduğu belli değildir derler. eğer bu yazdığın değerlerin bir tanesine sahip olsaydın tanımadığın insanlar hakkında böyle düşünmezdinn. hadi naş naş taş arabası
dediğin doğru da bunlara bu parayı veren şirket türk malı değil ki. takip edenlerin de cebinden çıkan bişey yok. en azından ülkeye döviz giriyor boşver. boşbeleş insanların bir katkısı olsun en azından döviz girişine..
Aynen öyle.
Allah yaratıyor herkesi sanane ne oldu gun dan varki alıyor
yuh bu nasıl bir paraymış ne iş yapıyor bunlar bizdemi kestirsek
işleri çok zor kolay kazanmıyolar parayı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler