SPOR

CANLI

Serdar Ali Çelikler'den Şenol Güneş'e: Memleketçilik yaptığı iddiaları var

A Milli Takım'ın EURO 2020'de yaşadığı tarihi hezimetin yankıları sürüyor. Başarısızlığın faturası teknik direktör Şenol Güneş'e çıkarken, ünlü yorumcu Serdar Ali Çelikler'in gündeme getirdiği iddialar bomba etkisi yarattı. Deneyimli hocanın savunulacak bir durumu olmadığını belirten Çelikler, "Şenol Hoca'ya çok ciddi tepki var. Memleketçilik yaptığı iddiaları var. Savunulacak pozisyonda da değil. Devam edemezsin" ifadelerini kullandı.

Serdar Ali Çelikler'den Şenol Güneş'e: Memleketçilik yaptığı iddiaları var

A Milli Takım, EURO 2020 defterini eksi 7 averajla, puansız kapattı. Başarısızlığın en büyük sorumlusu olarak gösterilen teknik direktör Şenol Güneş'e ise tepki yağdı. YouTube'da yayın yapan Vole kanalının ünlü yorumcusu Serdar Ali Çelikler'in gündeme getirdiği iddialar ise dikkat çekti.

"BU VAZO ARTIK YAPIŞMAZ"

Şenol Güneş'in görevi bırakması gerektiğini belirten Serdar Ali Çelikler, "Şenol Hoca'ya çok ciddi tepki var. Memleketçilik yaptığı iddiaları var. Savunulacak pozisyon da değil. Devam edemezsin. Vazo kırıldı. Bu vazo artık yapışmaz. Bence bırak" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
sen kimsin ki şenol.hocaya memleketçilikle suçluyorsun.Uğurcan oynattı diyemi.ozan ve irfan milli takıma ne verdi.Trabzon spor Türkiyenin futbol takımıdır.Bumu zoruna gitti.
Allah askina vazgec ya hâlâ utanmadan Şenol Güneş i savunuyorsunuz.. me oynattı ne yaptı ne başarısı var. o kötü rezil futbolun sorumlusu onndan başkası değil. dünyanın parasını aldi yerinde oturdu takim elbisesi ile baska ne yaptı. kimse bana onu savunmasın .
Altay Bayındır varken Uğurcan Çakırı oynatmak ancak bir laz kafasının ürünü olabilir zaten. Adam doğru söylemiş.
Fransa ve Hollanda yı yenerken iyiydi şimdi kötü, kadroda aynı bence başka sorunlar var. Adamlarda koşacak hal yok, inanç yok, hırs yok. Bence Yılmaz Vural denenmeli yabancı hocalara sanş vereceğinize, döve döve oynatsın.
Fransa ve Hollanda yi yenerken top mu oynadı kazandı sanki
fransa kadrosu ayni degil. hollanda macida iyi degildi. 4 kere geldik mucizevi sekilde 4 u de gol oldu. toplasan iki atak etmez o 4 gol. hollanda 90 dk tek kale oynadi. keza norvec maçinida sans eseri her gidisimiz gol oldu. elemede son macimizda 3-3 berabere kaldigimiz mactir acizligimizin gostergesi. 2 yildir en iyi oynadigimiz mac icerdeki fransa maci. en iyi defans yaptigimiz mac ise disardaki fransa macidir. aksini iddia edenin futbol bakis açisi dusundurur beni.
@negan bu objektif yorumdur tebrikler arkadaşım
aynen başka sorunlar var
Geri Dön