MAGAZİN

Serdar Ortaç'tan ibretlik çağrı: Cehennem azabı gibi!

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Instagram hesabından paylaştığı videoda, takipçilerine seslendi. 51 yaşındaki şarkıcı, ''Kimse aşı olmayacağım demesin. Aşıdan başka çaremiz yok. Karantina, cehennem azabı gibi geçiyor'' açıklamalarıyla, aşının önemine vurgu yaptı.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını duyuran 51 yaşındaki şarkıcı Serdar Ortaç, Instagram hesabından paylaştığı videoda, karantinanın cehennem azabı gibi geçtiğini söyleyerek, herkesi aşı olmaya davet etti.

''GERÇEKTEN CEHENNEMİ GÖRDÜĞÜNÜ DÜŞÜN''

Ortaç'ın açıklamaları şu şekildeydi: Kovid olmayacağım diyordum, ben de oldum. Kimse bana aşı olmayacağım demesin. Aşıdan başka çaremiz yok. 14 gün, cehennem azabı gibi geçiyor. Bir de 140 gün olduğunu düşünün. Bir de gerçekten cehennemi gördüğünüzü düşünün. Aşı olun!

Serdar Ortaç'tan aşı çıkışı: Cehennem azabı gibi geçiyor!

SERDAR ORTAÇ KİMDİR?

Serdar Ortaç, 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Kırım Tatarı olan Serdar Ortaç'ın nüfusu Kastamonu'nun Cide ilçesinin İlyasbey köyüne bağlıdır. Annesi Adanalı olan Ortaç, orta öğrenimini Suadiye'de, liseyi Kadıköy'de okudu. Lisede torna tesviye okuyan şarkıcı, torna tezgahı olan babasının dükkanında plastik kalıpçısı olarak çalıştı.

Serdar Ortaç'tan ibretlik çağrı: Cehennem azabı gibi!

HAFTA SONLARI SİMİT VE SU SATIYORDU

Çocukluğunda hafta sonları simit ve su satan şarkıcı, her fırsatta babasının ona iş hayatı anlamında çok şey kattığını dile getiriyor. Sonralarda üniversiteye başlama kararı alan Ortaç, Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüne başladı ancak okulu yarıda bıraktı.

RADYODAKİ TEKLİF HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Kısa bir süre İstanbul'da radyo program yapımcılığı ve sunuculuk yaptı. Bu süreçte Ortaç'a şöhretin kapıları aralandı. Ortaç'ın radyo programını dinleyen bir albüm yapımcısı, dönemin popüler plak şirketlerinden olan RAKS ile sözleşme teklif etti. Bu gelişmeyle ilk albümünü yapan Ortaç, bugünlere geldi.

SERDAR ORTAÇ ALBÜM VE ŞARKILARI

Aşk İçin (1994)
Yaz Yağmuru (1996)
Gecelerin Adamı (1998)
Bilsem ki (1999)
Okyanus (2002)
Çakra (2004)
Mesafe (2006)
Nefes (2008)
Kara Kedi (2010)
Ray (2012)
Bana Göre Aşk (2014)
Çek Elini Kalbimden (2015)
Serdar Bizi Diskoya Götür (2015)
Gıybet (2016)
Cımbız (2017)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Hadi yine iyisin aşı reklamı sayesinde Kıbrısta zarları salayacak sermayen oldu :D
zebani gibisin serdar
Karantina Sürecinde Kumar Oynayamadın ya Abi, Sende Haklısın Tabiki...
Geri Dön