Serdar Ortaç'tan flaş Chloe açıklaması: Fiyatını artırmıştır!

Serdar Ortaç boşandığı eşi Chloe Loughnan'la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Bir mekanda konser veren Serdar Ortaç, sahne öncesi magazin muhabirleriyle sohbet etti.

Ünlü popçu, 5 yıllık evliliğin ardından 1.5 ay önce boşandığı İrlandalı manken Chloe Loughnan hakkında yöneltilen sorulara da cevap verdi.

serdar-ortac-122022QR

İşte Serdar Ortaç'ın o açıklamaları:

"Aşk acısına çok dayanıklıyım. Elbette üzülürüm. Ama içime atıp onarırım. Sonra şarkılar ortaya çıkar. Örneğin ‘Yaz Yağmuru’nu ilk sevgilime yazmıştım. ‘Balım’ parçasını da Chloe’ye ithaf etmiştim."

'EVLİYKEN DE GÜZEL KAŞESİ VARDI'

"Ayrılığın ardından Chloe’nin iş alamadığı, bu yüzden oyunculuk-sunuculuk fiyatını düşürdüğü konuşuluyormuş. Chloe fiyatını oynatmaz. Evliyken de güzel bir kaşesi vardı. Şimdi Kıbrıs’ta film çekecekmiş. Ücreti kesin yine iyidir. Ayrıca boşanınca neden düşsün? Aksine artması lazım. O çok güzel bir kadın. Her yerde iş bulur. Eski eşimi sonuna kadar destekliyorum."

serdar-ortac-122022KX

'AŞK ŞU AN DÜŞÜNECEĞİM SON KONU'

"Geçen hafta Kuruçeşme’de bir kafede kız arkadaşımla görüntülendim. Herkes aşk sandı, ama sevgilim değil. Yeni boşandım. Aşk şu an düşüneceğim son konu. Kapalı değilim, ama aklıma gelmiyor. İşime odaklanmış durumdayım."

'ÜZÜNTÜDEN BAYILACAK GİBİ OLUYORUM'

"Gündemimdeki tek konu; 10 ay önce hastalanıp ölümden dönen kardeşim Serkan. Şu an fizyoterapi görüyor. Yanına gidince üzüntüden bayılacak gibi oluyorum. Son ziyaretimde kendimi banyoya kapattım, çıkamadım. Kendimi suçlu hissediyorum." (GECCE)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Haber başlığı çok yakışıksız ve dürüst değil. İlk okuyan adam, eski karısının arkasından neler konuşuyor, der. Oysa ki içeği tam tersi. Ayıp yaptığınız.
rahmetli ahmet kayaya sırf kürdüm dediği için çatal bıçak fırlatan bu herifin ö gün bugündür bu bayanla uğraşmaktan öteye gidemedi,zaten sanatçi değildi sadece karabiberim okumuştu, tabi ercan saatsiz denilen adamda bunu kullandı, şu anda dünyada ahmet kayayı an itibariyle dahi milyonlar dinliyor, hangi eserine baksan 25-40 milyon hatta 50 milyon tıklananlar var,bu adam gibilerinin 300-700 bilemedin 13 bin hadi bilemedin 1 milyon.
@cemo3641 hadi be sende.
hadi be sende o tiklananlar onun eseri degil yorumu ona ait yusuf hayaloglu ve bir suru sairin eserleri var. kendi eseri elektro sokmudur nedir.
öyle genç bir bayan kaç yaş büyük adamla ne kadar evli kalır sorusuna bir sürü örnek var biriside bu para şöhret bile çare değil
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler