MAGAZİN

Seren Serengil eşine 'jigolo' diyen kişiyi affetmedi

Seren Serengil eşine 'jigolo' diyen kişiyi affetmedi

Son haftalarda Yaşar İpek'ten ayrılacağı iddia edilen Seren Serengil, dün sosyal medya hesabından Asayiş Şube Müdürlüğü'nde çekilmiş bir fotoğraf paylaşmıştı. Tartışma yaratan bu fotoğraf sonrası Seren Serengil, suskunluğunu bozdu.

Sosyal medya kullanıcıları Seren Serengil'in Asayiş Şube Müdürlüğü'nde çekilmiş bu fotoğrafı "Yolun sonu" notuyla sosyal medya hesabından paylaşması sonrası, "Yaşar İpek'i mi şikayet ediyor?" diye çeşitli yorumlarda bulunmuştu.

e075641c-66dc-4aba-9544-617c945025b3

Snob Magazin'e özel açıklamalar yapan Serengil, "Anneme ve babama hakaret eden, benim namusuma dil uzatan, kocama jigolo diyen bir hesap vardı. Onlar aile içinden birileri çıktı. Onun için emniyete çağırdılar. Ben de onlardan şikayetçi oldum" ifadelerini kullandı.

5b08fe8f61361f11e4901118

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
offffff nasıl bir yaşantın var
kocası da 18 yaşında değil ki kiminle evlendiğini bilecek yaşta ve olgunlukta kendi seçmiş evlenmiş aile içinde bu evliliği istemeyen birileri var sanırım
Bu kızla niye bu kadar uğraşıyorlar anlamıyorum. Mutlu olmak için çaba sarfediyor. Çokmu şey istiyor. İnsanlar ne kadar kötü ya
Geri Dön