MAGAZİN

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar görüntülendi! 'Arkadaşım' demişti...

Oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz ay teknede görüntülendikten sonra "Arkadaşım" açıklaması ile aşk iddiasını yalanladığı Haldun Demirhisar'la yeniden görüntülendi. Aşk iddiaları yine alevlendi.

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar görüntülendi! 'Arkadaşım' demişti...

Komedyen Cem Yılmaz'dan ayrılan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde adının aşk dedikodularına karıştığı Haldun Demirhisar'la görüntülendi. magazinburada'ya yakalanan Sarıkaya iş insanının Göcek'teki villasında arkadaşlarını ağırladı. Daha sonra dostlarını uğurlayan ikili, baş başa sohbet etti.

serenay_sarYkaya_haldun_demirhisar_3

Sarıkaya'nın, gazeteciler ve halk tarafından görüntülenmemek için bir aydır Demirhisar'ın evinde kaldığı iddia edildi.

serenay_sarYkaya_haldun_demirhisar_1

28 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz ay iş insanı ile teknede görüntülendiğinde, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı: “Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Klasik cehape gençligi yaş 28 yaşından fazla aşkı olmuştur. Eeee kuran din iman ahlak anlayışı yok bu kadar hor kullanırsan vucudunu beyninde zihninde bedeninde olur turşu. Yazık babası yaşında adamlarla takılıyor.
@kemal_carpar aynen öyle kardeşim, izmir de muğla da antalya da ankaraya sadece anıtkabire gelirler istanbula gece hayatı için, dünyaları bu kadar. vizyonsuz prof. olurlar yine değişmezler sabah akşam İslama saldırırlar. . Aya gidiyorlardı da Baş örtüsüne mi takıldı füzeleri diyordu Rahmetli Necmettin erbakan. . 97 yıldır ülkeye çivi çakmamışlar gelen çalmış gelen yemiş, . Allahtan o kadar şanslı bir milletiz ki Allah yüzümüze baktı ERdoğan gibi bir Lideri bize verdi, şu yollar şu hastaneler şu havalimanları, hepsini kullanırlar ama yine çalıyorlar abi diye rakı masalarında muhabbet yaparlar
Fakir bu kadar erkekle dolaşsa hayat kadını oluyor zengin olunca aşık oluyor
28 değil 1991 doğumlu 30 yaşında başladınız gene yaş küçültmeye
Geri Dön