Sesleri duyan vatandaşlar fark etti! 3 metrelik lağım çukuruna atmışlar!

Mardin’in Nusaybin ilçesinde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından iki çuvala konularak lağım çukuruna atılan 5 köpek yavrusundan 4’ü itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı biri telef oldu.

Sesleri duyan vatandaşlar fark etti! 3 metrelik lağım çukuruna atmışlar!

Edinilen bilgilere göre, Gıranavas Mahallesinde bulunan Küçük Sanayi Sitesi yolunu kullanan vatandaşlar lağım çukurundaki mazgal borusundan köpek seslerini duyunca Nusaybin İtfaiyesine haber verdi.

Bölgeye gelen itfaiye arama kurtarma ekipleri, yaklaşık 3 metre derinliğindeki lağım çukuruna inerek ağzı bağlı çuvalı çıkardı.

AW857529_01

Bir biri içerisine geçirilmiş ağzı kapalı iki çuval içerisindeki 5 köpek yavrusuna ulaşan itfaiye ekipleri 4 köpek yavrusunu kurtarırken 1 köpek yavrusunun telef olduğunu gördü. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
sözde müslüman devlet her kötülük bizde
her boku Müslümanlara at mine sanki sen farklısın
kardeş devlet ne zaman müslüman oldu haberimiz yok layik devlet insanlarda aydın kişiler!!! müslüman devlet olsaydı bunlar en agir şekilde cezalandırılırdı yapanların müslüman olduğunu biliyorsan demekki suç ortagisin
Bunun müslümanlıkla ne alakası var islammı diyor böyle yapın diye aç da bir kuran oku sonra konuş bunun insanlıkla alakası var beyin bedava derler ya sanada bedava
Bunu dinle alakası yok. Önce ahlaklı insanlar yetiştirelim..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler