Seyirci bu filmlere hayran kaldı! İşte kavuşamayan çiftleri anlatan aşk filmleri...

Aşk filmlerini kim sevmez ki! Gözlerden okunan duygulara eşlik ettiğiniz sahneler, kalp çarpıntısı ile tutkuyu arttıran anlar gerçek aşkın varlığına bizi bir kez daha inandırır. Filmden geriye kalan o yumuşak ve narin hissi öyle severiz ki bazı filmleri defalarca izleyebiliriz. Madalyonun bir de diğer yüzüne bakalım mı? Aşkı ve hüznü yaşatan kavuşamayan aşıkların hikayelerini anlatan filmler!

Seyirci bu filmlere hayran kaldı! İşte kavuşamayan çiftleri anlatan aşk filmleri...

İzlerken gözyaşlarınıza hakim olamayacağınız mutlu sonla bitmeyen aşk filmlerini sizin için sıraladık. Sinema tarihinde ve belleğimizde yer etmiş öyle çiftler var ki kavuşsalar bu kadar ünlü olamazlardı! Ruhunuza bir ilkbahar yağmuru tazeliği yaşatacak gözyaşlarınız için mendiller hazırsa kalbinizi sızlatacak aşk hikayelerine hazırsınız demektir.

10. GHOST (1990) IMDB: 7

6g3CYpDYnGO5prTI1qqY1DVfVCvjwPO8XwwMjBBM

Sevmeyi ne zaman bırakır insan? Ölünce mi? Sam'a sorarsanız insan ölünce de sevgisini beraberinde götürüyor. Ufak bir hatırlatma; hala şansınız varken sadece "ben de" ile yetinmeyin.

9. 5 TO 7 (2014) IMDB: 7.1

RdsV7L6WEMKZXppZj1UQXthlZklNn4X7S5zFeKbm

Kültürel farklılıkları ile bir Amerikalı ve Fransız arasında Central Park'da yaşananlar, sıra dışı bir aşk öyküsü finali ile şaşırtacak.

8. SWEENEY TODD: THE DEMON BARBER OF FLEET STREET (2007) IMDB: 7.3

fsYM7vC5BhDJoxUmHA0KqP3VmX5g6vWvCezAQadK

Karanlık masalların ustası Tim Burton'dan sonu ölümle biten müzikal bir kavuşamama hikayesi dinlemek ister misiniz?

7. ME BEFORE YOU (2016) IMDB: 7.4

8WxSbiniSlyIb3br7AWHohdbFZzVIsJn1lR1n8Zc

Gerçek aşk her şeye kadir midir? Film boyunca umutlanacak sonunda da boşluğa düşmüş gibi hissedeceksiniz baştan uyaralım.

6. BLUE VALENTINE (2010) IMDB:7.4

hn0KBMgn3XGXckR477uignkFszDpVpxCSYFKnq8w

Bir ilişkiyi kurtarmak için sadece sevmek yeter mi? Filmin en acıtan kısmı, Dean'ın çabalarını izlerken aslında sorunun ne olduğundan habersiz oluşuna seyirci kalmanız olacak.

5. THE BRIDGES OF MADDISON COUNTY (1995) IMDB:7.6

jW9wNVQ5cm1isrt1JHU11gDBHGljmiLBgxJu71UW

Gerçek aşk kapıyı yanlış zamanda çalınca, kavuşmak için kül olmayı beklemek gerekebilir. Clint Eastwood'un aynı zamanda yönetmenliğini yaptığı filmde Meryl Streep'ın ıstırabını siz de hissedeceksiniz. Unutulmaz araba sahnesindeki kapı kolu ve sol sinyalin anlattıklarını unutmayacaksınız.

4. A STAR IS BORN (2018) IMDB: 7.7

8rYMbJAcuH0IyWri2DoTlibN2FRKxQ4MI293pjn9

Hollywood tarafından çok sevilen hikayenin bu versiyonunda Lady Gaga ile Bradley Cooper'in ahengi, ikili arasında aşk söylentilerine yol açmış ve Cooper'in evliliğini bayağı sarsmıştı.

3. LA LA LAND (2016) IMDB: 8

jQmIlrezAkBv8IThFeZhaW4TSvlYgbShcsA9piQZ

Bir aşk şarkısı seyretmeye hazırlanın. Yanlış okumadınız, Mia ve Sebastian'ın hikayesinde kalbinizi burkan, güzel ve hüzünlü bir aşk şarkısını bu sefer izleyeceksiniz.

2. CASABLANCA (1942) IMDB: 8.5

CASABLANCA

Sinema tarihinin en hüzünlü aşk hikayesini hala seyretmediyseniz, sadece "Tekrar çal Sam" cümlesinin Ingrid Bergman'ın dudaklarından dökülüşü için bile seyretmelisiniz!

1. SELVİ BOYLUM AL YAZMALIM (1977) IMDB:8.6

SELVİ BOYLUM AL YAZMALIM

Türk sinema tarihinin bu eskimeyen şaheserini seyretmeyen kalmamıştır. Yıllara meydan okuyan öyküsünde her seyredişte ve her yaşta farklı duygular ve düşünceler taşıyacağınız kesin. "Sevgi neydi?" diye sorarken Asya, siz de yüreğinize dönüp soracaksınız: Sevgiyi mi seçersin yoksa aşkı mı? Tabii, gözyaşlarınıza hakim olmayı başarabilirseniz!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler