Mynet Trend

Shroud, Apex Legends’ın yeni karakteri Wattson hakkında konuştu

Shroud, üçüncü sezonla birlikte çıkması beklenen Apex Legends’ın yeni karakteri Wattson hakkındaki fikirlerini açıkladı.

Shroud, Apex Legends’ın yeni karakteri Wattson hakkında konuştu

Apex Legends hayranları, popüler battle royale oyununa eklenmesi beklenen yeni karakter Wattson’un çıkmasını bekliyor. Ancak Popüler Twitch yayıncısı Shroud, yeni karakter Wattson’ı oynamayı sevmediğini söyledi.

Shroud, en popüler Apex Legends yayıncılarından birisi ve Twitch üzerinden yaptığı yayınlarda kimi zaman yeni çıkacak karakterler hakkında bilgiler veriyor. Kanadalı eski CS: GO oyuncusu Shroud, Apex Legends karakterlerini test etmek için Respawn Entertainment stüdyolarında yer almıştı. Respawn’ın stüdyosunda yeni karakterleri ve oyunun mekaniklerini piyasaya sürülmeden önce test eden Shroud, yeni karakter Wattson hakkındaki şahsi fikirlerini paylaştı.

shroud-gifted-subs-apex-legends-e1557751639844
Eski CS: GO oyuncusu Shroud, Respawn Entertainment stüdyolarında Apex Legends’ı test etmişti.

Shroud, Wattson oynamaktan hoşlanmıyordu

Respawn Entertainment ve Apex Legends için yapılan bir testin parçası olan Shroud, oyuna yeni eklenecek olan Wattson karakterini denediğini açıkladı. Hayranlar nihayet yeni bir karaktere kavuşma şansını merakla beklerken Shroud’dan Wattson hakkında bir yorum geldi.

İzleyiciler tarafından sorulan soruları yanıtlayan Shroud’a yeni karakter Wattson’ı oynamayı sevip sevmediği soruldu. Kanadalı yayıncının cevabı ise kısa ve net oldu: “Hayır, ondan nefret ediyorum”.

Shroud: “Ondan nefret ediyorum.”

Popüler Twitch yayıncısı, yeni çıkacak karakter hakkında “ondan nefret ediyorum” diyerek bahsetti. Ardından kendini biraz daha yumuşattı ve “Nefret etmedim, sadece beğenmedim. Bu kadar. Caustic’i oynamak gibi, sadece ondan hoşlanmıyorum.” dedi.

Apex Legends’ın bir sonraki karakteri Wattson mı?

Octane’in oyuna eklenmesinden bu yana Wattson hakkında da pek çok bilgi sızdırılmıştı. Bildiğiniz üzere Octane çıkmadan önce de pek çok yeteneği sızdırılmış ve çoğu doğru çıkmıştı. Söylentilere göre Apex Legends’ın çıkacak olan yeni karakteri Wattson olacak ve çoğu yeteneği sızdırıldı.

Shroud’un Wattson’ı oynadığını onaylayarak izleyicilerle paylaşıyor olması, Apex Legends’ın çıkacak olan bir sonraki karakterinin Wattson olduğuna işaret ediyor. Karakterin ne zaman oyuna ekleneceği hakkında kesin bir bilgi paylaşılmadı ancak Apex Legends 3. Sezon ile birlikte oyuna eklenmesi bekleniyor.

Umarız 3. Sezon’dan önce Wattson ile 3. Sezon’da ise yeni bir karakter ile daha tanışırız. Apex Legends hakkında yeni bilgi ve haberlerden anında haberdar olmak için GGespor’u sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

gg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön