Silahlı saldırıda yaralanan genç: Ölmedim ayaktayım paşam!

Aksaray'da uğradığı silahlı saldırıda av tüfeğinden çıkan saçmalar ile gözü ve çenesinden yaralanan İnan A., hastaneye kaldırıldı. Yaralı genç, hastane girişinde gazetecilere "Çek kurban olayım. Ölmedim ayaktayım, paşam. Öldüremediler" dedi.

Aksaray'da İnan A., bir yakının düğününe giderken iddiaya göre aralarında husumet bulunan Haydar S. ve Sezer S.’nin silahlı saldırısına uğradı.

Av tüfeğiyle açılan ateş sonucu isabet eden saçmalar nedeniyle sağ gözü ve çenesinden yaralanan İnan A., kanlar içinde kaldı.

Saldırganlar kaçarken, İnan A. ise ihbarla olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

'ÖLDÜREMEDİN BENİ HAYDAR'

Ambulanstan indirilip, Acil Servis’e alınan İnan A., kendisini görüntüleyen gazetecilere, "Çek kurban olayım. Ölmedim ayaktayım, paşam. Öldüremediler beni. Öldüremedin beni Haydar" dedi.

Arkasından gelen ve gözyaşlarına hakim olamayan anne Şengül A. ise oğluna ölmediğini, ayakta olduğunu ve ağlamaması gerektiğini söyledi.

'BAKKALA GİDERKEN KISTIRIP ATEŞ ETMİŞLER'

Anne Şengül A., oğlunun kan davası sonucu vurulduğunu ileri sürerek, "Kan davası. Bakkalla giderken kıstırıp ateş etmişler. Oğlum daha 15 yaşında, kan davası güdüyorlar. Oğluma ağlamaktan gözlerimdeki yaşlar kurudu" diye konuştu.

Jandarma saldırıyı gerçekleştirdiği ileri sürülen Haydar S. ve Sezer S.’nin yakalanması için çalışma başlattı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
Ateş edenleri kahraman ilan ederiz konu kapanir
@tarikasan teröristlere ve ve sevicilerine vuran kahramandır kim olduğunun önemi yok . bu çocugun konusu farklı.
@moland hassie askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyenlere nasıl bir sözün var yoksa arpanı veren o olduğu için sesin çıkmazmı megriciler sizi
rabbim akıl dağıtırken sen içki masasındamı idin akıl yoksunu.
@moland türkiye cumhuriyetinde ilk defa sözde kürdistan paçavrası asanları barzaniyi salih müslimi kırmızı halıyla karşılayanları apo itinin mektubunu okutanlar dolmabahçede mutabakat imzalayanlar haburda 29 ekimde çadır mahkemesi kuranlari şivan perverle aglaşanları daha saymakla bitmeyecek olayları hatırlatırız kim kimdir düşünün beyniniz çalışıyosa tabiki...
bunun gibi insanların dine, vatana, millete ve insanlığa ne faydası olur?
ülkece kafayı sıyırdık
aksaray yeni adana suç cenneti oldu.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler