Sizce videodaki ses kime ait? Kurt mu geyik mi?

Witset ormanlarının yakınlarında kaydedilen ürkütücü bir ses insanları meraklandırdı, şimdi insanlar bu korkunç sesin kaynağını tahmin etmeye çalışıyor.

Sizce videodaki ses kime ait? Kurt mu geyik mi?

Hayatınızda hiç tilki sesi duydunuz mu? Eğer duymadıysanız tilki çığlığının duyup duyabileceğiniz en korkutucu seslerden biri olduğunu garanti edebiliriz. Hele ki gece vakti, bir ormanın yakınlarında bu sesi işitirseniz korkudan bayılmamanızın pek imkanı yok gibi. Witset, British Columbia, ABD’de bir adamın ormanın yakınlarında kaydettiği sesler de buna çok benziyor. Binlerce insanın izleyip yorum yaptığı videodaki sesler korku filmlerini aratmayacak cinsten. Peki sizce videodaki sesin kaynağı ne olabilir?

İşte Witset, British Columbia’da ormanın yakınlarında kaydedilen o ses bu.

İnsanlar “bu kesin koca ayak”, “lego parçasına bastığımda çıkardığım ses” gibi eğlenceli yorumlar yapsalar da ses son derece ürkütücü.
Bu sesin kaynağına dair en olası ihtimaller bunun bir Kanada geyiği (Elk) veya Mus (Moose) olduğu yönünde.

Ancak binlerce insanın yorumladığı bu sesin kaynağını kestirmek güç, belki tuzağa yakalanmış bir vaşak, belki bir tilki belki de hiç bilmediğimiz bir şey. Kimisi “bulaşık makinesini doldurmamı isteyen eşimin sesi” dese de sizin daha yaratıcı cevaplarınızın olacağına eminiz.

Sizce bu ses neye ait?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler