MAGAZİN

Sofia Richie eski sevgilisine nispet yapıyor! 'Keyfim yerinde' tatili

Sofia Richie eski sevgilisine nispet yapıyor! 'Keyfim yerinde' tatili

Karantina sürecinde oyuncu sevgilisi Scott Disick tarafından terk edilen model Sofia Richie, doğum gününü arkadaşlarıyla çıktığı Meksika turunda kutladı. Eski aşkına adeta nispet yapan Richie arkadaşlarıyla şakalaşırken kameralara yakalandı.

Geçtiğimiz haftalarda Scott Disick ile yollarını ayıran model Sofia Richie, arkadaşları ile birlikte Meksika'nın ünlü tatil beldesi Cabo San Lucas'ta görüntülendi.

BGUS_1984403_021

Richie, ayrılık sonrası çıktığı seyahatte kız arkadaşlarıyla birlikte vakit geçiriyor. Önce bir yat gezisine çıkan grup, daha sonra kaldıkları villada görüntülendi.

BGUS_1984403_036
Aynı zamanda 24 Ağustos'ta 22 yaşına basan model, o günden beri doğum gününü yat gezileri, havuz partileri ve gece eğlenceleriyle kutluyor.

BGUS_1984403_007

Sık sık şakalaşan grubun ilginç hareketleri dikkat çekti. Genç model arkadaşlarıyla vakit geçirip 'iyiyim' mesajı verdi.

BGUS_1984403_008

Sofia Richie'ye hayranları yaptığı paylaşımları nispet olarak yorumladı. Sofia geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle barışmak için adım atmış ama Scott Disick barışmaya yanaşmamıştı.
BGUS_1984403_009
Alkol ve seks bağımlısı olan eski sevgilinin sık sık terapi için hastaneye yatması ilişkiyi epey yıpratmıştı. Disick artık çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmek için ilişkiyi sürdürmek istemedi.

BGUS_1984403_046
1980'li yıllara 'Hello' adlı şarkısıyla damga vuran daha sonra da birçok unutulmaz şarkıya imzasını atan Lionel Richie, kızının Scott Disick ile ilişki yaşamasına onay vermemişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
çok güzel hareketler bunlar
yaşadıklarını örneklerle anlatıyor gibi
Kızlar okeye 4.cü lazımsa ben buradayım...
sendemi cinsiyet değiştirip onlardan olacan :))
Geri Dön