Sokaktaki tartışma vatandaşın tokadı ile bitti! O anlar kamerada

Elazığ'da kız arkadaşıyla yürürken tartışan genç, olay yerinde bulunan bir kişi tarafından tokat yedi. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz günlerde kent merkezinde bir cadde üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, arkadaş olduğu tahmin edilen bir kız ile erkek arasında telefon nedeniyle yaşanan sözlü tartışma kısa süre sonra fiziksel boyuta taşındı. Bu sırada kız, olay yerinde bulunan Ferhat Çalışkan'dan yardım istedi. Kızın tartaklandığını gören Çalışkan, şahsa tokat attı. Arkadaşına tokat atılmasına öfkelenen kız bu kez de Ferhat Çalışkan'a tepki gösterdi.

Ferhat Çalışkan, olayın ardından güvenlik kamerası görüntülerini sosyal medya hesabında yayınlayarak, "Herkes kendine yakışanı yapar. Herkes videoyu izlesin ve hala insanlığın ölmediğini görsün. Bu olay 3 gün önce benim başıma geldi. Elazığ'ın iklimi serttir ama insanı merttir" ifadeleriyle paylaştı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Bence ikisine de vuracaktın sayın abim. Milletin huzurunu boz , herkes sizin kaprisinizi çekmek zorumda mı?
Yani hem yardım istiyorsun hem de yardım edene tepki gösteriyorsun!.. Bu tip durumları gören insan, kimseye yardım etmek istemiyor!..
ayakları yerden kesilmiş şaplağı yiyince...!! :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler