Son dakika! Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk mazbatasını aldı

Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, mazbatasını alarak göreve başladı.

Mardin Adliye Sarayı'na gelen Türk, İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı. Çıkışta gazetecilere açıklama yapan Türk, halkın iradesiyle seçildiğini belirterek, "Bu hizmeti en doğru şekilde yapmak için bütün gücümüzle çaba içerisinde olacağız. Yaptığımız her çalışmayı şeffaf bir şekilde halkımızla paylaşacağız. Halka layık olmak için hep birlikte büyük bir heyecanla çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Türk, daha sonra Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne geçti.

Buradaki konuşmasında Mardinlilere layık olmak için ellerinden geleni yapacaklarını aktaran Türk, "Bugüne kadar yürütülen politikalar, yapılan işlemler, ihaleler ve çalışmaların tamamını gözden geçireceğiz. Yapılan işlemleri halkımızla paylaşacağız. Şeffaf ve adil bir yönetim olacak." dedi.

Kaynak: AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Ceza Evinden sağlık sorunları nedeni ile tahliye edilen bu terör seviciye Belediye başkalığı için izin veren kurumada sisteme de lanet olsun Madem belediye başkanlığı yapacak gücü var kalan cezasını çeksin
@ekol61 EVLAT BÜYÜDE GEL.AKLIN ERMEZ BÖYLE ŞEYLERE
NEBİÇİM BİR ÜLKE OLDUK ARKADAŞ ! TERÖRISTE VERİYOLAR İMAMOĞLU NA VERMİYORLAR !!!!
ağzına sağlık biz olsak suçumuz yokken yatırırlar
@ekol61 chpkk lılar bu yoruma kızdı ..
Adamcağız çok hastaydı hapis yatamadı. Çok vatansever birileri tarafından çıkarıldı. Belediye başkanlığını da yattığı yerdeden yönetecek.
AKP SEÇİMLERİ KAYBETTİ DİYE ÜLKEDE SEÇİM TARTIŞMASI BİTİREMEDİ GİTTİ.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler