SPOR

SON DAKİKA: Samandıra'ya indi! Ali Koç futbolcuları çok sert uyardı! 'Yollarımızı ayıralım'

Son dakika Fenerbahçe haberleri... Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu, Samandıra Can Bartu Tesislerinde oyuncularla bir araya geldi. Takımın kötü gidişatından dolayı böyle bir toplantı yapma gereği duyan Ali Koç, oyuncularına sert uyarılarda bulundu. Ali Koç yaptığı konuşmada, "Eğer buradaysanız vazgeçme, bırakma, boşverme lüksünüz yok! Eğer vazgeçen varsa hemen söylesin yollarımızı ayıralım." ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA: Samandıra'ya indi! Ali Koç futbolcuları çok sert uyardı! 'Yollarımızı ayıralım'

Son dakika haberleri Fenerbahçe'den gelmeye devam ediyor. Kulüpte kötü gidişatı önlemek için oyuncularla bir araya gelen Ali Koç çok net ifadeler kullandı. Yönetim Kurulu ile birlikte Samandıra Can Bartu tesislerine gitme kararı alan Koç, oyuncuları son kez uyardı. Çok net ifadeler kullanan Ali Koç sosyal medyada gündem oldu.

"YOLLARIMIZI AYIRALIM"

693506-1994608457

Başkan Ali Koç, futbolcu ve teknik heyet grubuna yaptığı konuşmada; “Bu olumsuz duruma birlikte geldik, Fenerbahçe’yi buradan çıkaracak olan bizleriz.Bireysel olarak hepiniz üst düzey oyuncularsınız ancak ne yazık ki takım olamadık. Kimsenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Eğer buradaysanız vazgeçme, bırakma, boşverme lüksünüz yok! Eğer vazgeçen varsa hemen söylesin yollarımızı ayıralım. Burada olmak, bu formayı taşımak istiyorsanız gereken sorumluluğu alıp durumun ciddiyetinin farkında olduğunuzu gösterin," ifadelerini kullandı.

LİG, KUPA, AVRUPA

06102021111019_7558558_11_10-1

Ligin bitmesine 4 aylık süre olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Ali Koç, bu süreçte ayağa kalkıp, Fenerbahçe için gereken mücadeleyi ortaya koyup, ligi olabilecek en iyi noktada bitirmeleri, Türkiye Kupası’nda son maça dek, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde de gidebilecekleri en iyi yere gitmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

FUTBOLCULARA TALİMAT

ali-koc_7830

Fenerbahçe takımının, genç ve gelecek vaad eden oyuncuların yanı sıra büyük kulüplerde forma giymiş tecrübeli isimlerden oluştuğunu ifade eden Başkan Koç, herkesin birbirinin elinden tutarak gerekeni yapması ve bu takımı ayağa kaldırması talimatı verdi.

"HER ŞEYİN FARKINDAYIZ"

alikocbaskan1200yni_2

Sözlerini; “Bu süreçte taraftarlarımızı kırdık, üzdük ve onların bizlere olan desteklerinde azalma yaşıyoruz. Her şeyin farkındayız. Ancak takımımız için hepimiz sorumluluğu üstlenip tüm bu zorlukları da birlikte aşacağız.” ifadeleri ile noktalayan Ali Koç, Samandıra ziyaretini oyuncularla bire bir görüşmelerle noktaladı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler