Son hali üzmüştü: Mithat Bereket'ten mesaj var

Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle uzun bir süredir ortalarda görünmeyen duayen gazeteci ve belgesel yapımcısı Mithat Bereket, kardeşinin sosyal medya paylaşımı ile gündeme geldi.

Son hali üzmüştü: Mithat Bereket'ten mesaj var

Geçirdiği ağır hastalık yüzünden yürüme, denge ve konuşma problemleri yaşayan Mithat Bereket, ekranlardan uzak kalmış ve bu süre zarfında sevenleri tarafından oldukça merak edilmişti.

Bereket’in kardeşi Özer Bereket sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla usta gazetecinin son halini paylaşınca gündem bir anda Mithat Bereket oldu.

MORAL BULDU!

Hakkında yapılan haberler ve aldığı geçmiş olsun mesajlarıyla moral bulan Mithat Bereket, çok daha iyi göründüğü yeni bir fotoğraf karesi paylaştı ve hakkında yapılan haberlere ve gelen iyi dilek mesajlarına: “Benim için söylediklerinize ve temennilerinize sonsuz teşekkürler” notuyla teşekkür etti.

640xauto-kWNC

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Bir insanı sevindirdiysek derdine derman olduysak ne mutlu bize bir ufacık söz bile mutlu etmeye yeter
çok geçmiş olsun , ekranların sevilen yüzüydü, haberleri sunuşu çok etkileyiciydi, seni daha iyi görmek isteriz, sağlığına dikkat et lütfen, umarım masanın üstündekiler sigara paketi değildir, sonra eski günlerine dönmen çok zorlaşır, sağlıcakla kal güzel insan
3 paket sigara bi fincan cayla keyif sonrası çekilmiş fotoyu sanırm
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler