Sosyal medya bu iş adamını konuşuyor! 'Ayaklarım üşüyor' diyen yaşlı adama ayakkabılarını verdi

Sokakta karşılaştığı simitçinin tüm simitlerini aldığı görüntü sosyal medyada yayınlanınca bir anda ünlenen iş adamı İbrahim Yılmaz, Darülaceze’de karşılaştığı yaşlı bir amcanın “ayaklarım üşüyor” demesi üzerine ayakkabılarını çıkarıp verdiği görüntüleri ortaya çıktı.

Bir simitçinin tüm simitlerini aldığı görüntüler sosyal medyada izlenme rekorları kırınca bir anda ünlenen iş adamı İbrahim Yılmaz bu sefer Darülaceze’de ortaya çıktı. Ayağında terlik olan yaşlı bir amcanın yanına yaklaşan iş adamı Yılmaz, “nasılsın” sorusu üzerine yaşlı amcadan “ayaklarım üşüyor” cevabı alınca kendi ayakkabılarını çıkartarak yaşlı amcaya giydirdi. Kendisi ise yoluna yalın ayak devam etti. Çevredekiler tarafından kayda alınan bu anlar sosyal medyada paylaşıldı.

Yürekleri ısıtan görüntüler sosyal medyada hızla yayılmaya devam ediyor.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
reklam tanınma fenomen olma uğruna bu insanların yapamıyacağı iş yoktur boşuna denmemiş iyilik yap denize at diye
Madem iş adamısın madem adamsın önce yardıma muhtaç insanlar için bir fon oluştur diğer iş adamlarını teşvik et sonra kar amacı gütmeyen kuruluşunun videosunu çekersin ama bu popüler olduktan sonra kar amacı gütme(!) düşüncesi gibi geliyor bana.
ülkemizde hayır için kurulan fonların yüzde doksanı hayır yapmya önce kendilerinden başladıkları için gerçek ihtiyaç sahiplerine yapılacak hayıra para kalmıyor. o nedenle ben bu fon işlerine karşıyım. parası olup hayır yapacak insan her türlü bulur ihtiyaç sahiplerini. bu tür görüntülerin iyilik yapan kişiler tarafından çekilip servis edilmesi insana başka şeyler düşündürmüyorda değil hani. iyilik düşüncesiyle yapılan her türlü yardımı yapanlardan Allah razı olsun.
helal olsun kardeş şimdi kimbilir kaç kişiye ilham oldun... allah birini bin etsin..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler