Sosyal medyayı sallayan görüntü! Rusya bu Türk'ü konuşuyor

Yakutistan'da güvenlik kamerasına takılan bu görüntü Rusya'da en çok konuşulanlar arasına girdi. Yakutistan Türkü bir kız kaldırımda ilerlerken üzerine doğru gelen aracı görünce soğukkanlılığını koruyarak kazadan yara almadan kurtuldu. Genç kızın o anları görenleri şaşkına çevirdi.

Rusya’nın Sibirya bölgesi sınırında bulunan Yakutistan’da kaydedilen görüntü Rusya'nın gündemine oturdu. Rusya’nın yerel halklarından olan Yakut Türklerinin yaşadığı Yakutistan’da bir araç, aşırı buzlanma ve sürücü hatası nedeniyle hızlanarak geri geri gitmeye başladı. Aracın üzerine doğru geldiğini gören genç kız ise durumu fark etmesine rağmen araçtan kaçmadı.

YALNIZCA 3 ADIM ATTI

Bir süre aracı izleyen kız, hızla üzerine gelen araçtan kaçmak yerine sadece 3 adım atarak kenara çekildi. Araç hızla genç kızın yanında bulunan elektrik direğine çarparak direkleri devirdi. Genç kızın aracı soğukkanlılıkla takip ederek paniğe kapılmadan kazadan kurtulduğu anlarsa Rusya’da paylaşım rekorları kırdı. Ruslar, Yakut Türkü kızın cesaretini örnek göstererek görüntüleri paylaştı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
dünya yıkılsa umurunda değil cinsinden biriymiş keşke birazda ben öyle olsam
hava buz refleksler asgarî normal :))
Ben de kaldırımda yürürken bisikletliler,motorsikletliler gelip geçtiğinde öyle yapıyorum!:) Maalesef kaldırımlar işgal ediliyor!..
@tayfunaka motorculara her şey serbest.. onlar 2 teker üzerinde gidiyor. gelip aracının üzerine çıksa saygı göstereceksin çünkü onların kask kamerası var takipçi kasıyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler