Söz 33. bölümde Karabatak öldü mü? Gündoğdu Marşı'yla duygulandıran sahneler

Söz dizisinin 33. bölüm finalinde Tim büyük bir tehlikeye düştü. Söz'de Karabatak lakaplı Başçavuş Ateş Acar vuruldu. Söz 33. bölümdeki çatışma sahnesinde vurulan Karabatak ölüyor mu kurtulacak mı? Söz'ün finalinde timdeki askerlerin, çatışma sırasında hep bir ağızdan Gündoğdu Marşı'nı söylediği anlar ise herkesi duygulandırdı.

Söz 33. bölümde Karabatak öldü mü? Gündoğdu Marşı'yla duygulandıran sahneler

Star TV'nin sevilen dizisi Söz'ün 12 Şubat Pazartesi yayınlanan 33. bölümü nefesleri kesti. Çolak'ın time karşı büyük bir tuzak kurdu. Tim çatışmaya girdiği sırada Karabatak vuruldu. Hep bir ağızdan Gündoğdu Marşı söyleyen tim operasyona devam etti.

SÖZ 34. BÖLÜMDEN İLK SAHNE

**SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

**Uyuşturucu operasyonunda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olan timi operasyon sonunda kritik bir görev beklemektedir.

Derman’ın planı sonucunda araçlarında bir bombayla kalan Kenan Müdür ve Erdem Yarbay bu kıskaçtan kurtulmak için riskli bir plan yapar. Bu planda timin de kritik bir görevi vardır. İkiye ayrılan tim, bir yandan uyuşturucu dolu kamyonu sağ salim emniyet güçlerine teslim etmek için uğraşırken, diğer yandan Kenan Müdür’ün arabasına koyulan bombayı imha etmek için mücadele eder.

Hastanede ölümle pençeleşen Safiye için artık Bahar’ın yapacağı bir şey yoktur. Üstelik Safiye’nin hayatına mal olan tehlike artık çok daha yakınlarındadır.

Harekatın başka bir safhaya geçmesiyle yeni bir kara birliği sınır dışına sevk edilir. Tim bu sevk sırasında önemli bir görev alır. Çolak’ın time karşı kurduğu tuzağı bertaraf etmek çok kolay olmayacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler