Söz sezon finali izle: Son bölümde Çolak yakayı sıyırabildi mi?

Söz sezon finali bu akşam gerçekleştirildi. Söz dizisinin sezon finalinde Yavuz, dizinin en kritik adımını atmak zorunda kaldı. Çolak'ın farklı bir askeri üssüne sığınmasına boyun eğdi. Söz dizisinin sezon finali, yeni harekatlara sahne oldu. Muhtemelen yeni sezon yepyeni harekatlar izleyeceğiz. Söz sezon finali çerçevesinde neler yaşandı göz atacağız ve sezon finali incelemesini ve son bölüm izleme linkine de haberimizden erişebilirsiniz.

Söz sezon finali izle: Son bölümde Çolak yakayı sıyırabildi mi?

Çolak, Söz dizisi sezon finalinde tam yakayı Yavuz’a kaptırmışken Sebo’nun yardımıyla kaçmayı başarsa da Yavuz yine peşine düştü. Sezon finalinde uzun bir süre boyunca Çolak ile Yavuz arasında büyük kovalamaca yaşandı. Yavuz Çolak'ı sezon finalinde de elinden kaçırmamak adına büyük uğraş verdi. Zira Çolak ile Yavuz arasındaki bu kovalamaca yaklaşık 3 bölümdür sürüyor, sezon finalinde ise bir şey netleşebilmiş değil.

SÖZ SEZON FİNALİ'NDE ÇOLAK, HANGİ ÜLKENİN ASKERİ ÜSSÜNE SIĞINDI?

Sezon finalinde iyice köşeye sıkışan Çolak yabancı bir ülkenin üssüne sığındı. Burda da rahat durmaz ve Söz sezon finali itibariyle Kıyamet Planı’nı devreye sokar. Türkiye eşi görülmemiş bir tehdit altına girdi. Çolak’ı durdurmak için savaş çıkarmak pahasına yabancı ülke üssüne zorla girmek zorunda kaldı.

SÖZ SEZON FİNALİ İZLE

Yavuz hayatının en kritik kararını sezon finalinde vermek zorunda kaldı Ya Çolak’ı büyük bedeller ödeyerek durduracak ya da ülkece büyük bir kaos yaşanacaktır. Yaşanan tehlike, Söz sezon finalinde de sonuçsuz kaldı ve askeri üste neler yaşanacağı yeni sezona kaldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler