Sperm bağışı yapsın

Jennifer Aniston'la ilgili ilginç bir iddia ortalığı karıştırdı.

Sperm bağışı yapsın

New York Times Magazine'in köşe yazarı Maureen Dowd'ın iddiasına göre geçtiğimiz Ekim ayında hayata veda eden ünlü Hollywood ajanı Sue Mengers, Aniston'a eski kocası Brad Pitt'ten sperm bağışı istemesini ve bu şekilde çocuk sahibi olmasını ögütledi.

Brad Pitt ile Jennifer Aniston, 2000 yılında evlenmiş ve 2005 yılında ayrılmıştı. Pitt, Mr and Mrs Smith filmindeki başrol arkadaşı Angelina Jolie uğruna eşini terk etmişti.

Pitt ve Jolie üçü biyolojik üçü de evlatlık olmak üzere 6 çocuk sahibi. Bir süredir Justin Theroux ile birlikte olan Aniston'ın ise henüz çocuğu yok.

###

[JENNIFER ANISTON (FOTO-GALERİ)](http://birbak.mynet.com/galeri/jen-ile-birlikte-degilim/144/140026)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
türkiyeye bir gel hele bakim. o istediğin şeye seni boğarlar. :)))
@yusufyakupipek içinde yüzecegi havuz yaparız gerekirse
bende istıom senden cocgum olsun istıom brad gözlerı senın gibi baksın:) yedı cocuklu brad adamın karısı cocukları var yüzsüze bakın hele sperm bankasına git yaw bır adam düşüremıyosun basiretsız anıston abaza anıston
Gazete okurken bıryerınde Ali Recai Öğüt ögretmenın bırsey ıstıyordu ıstedıgı kitap ıhtıyacları var Türkçe kitapları gonderılmesını ıstıyor içinize Türkçe kıtap gondermek ısteyen olabılır ADRES:Ovakışla YİBO Kurtuluş Mahallesi,Ovakışla Beldesi,Ahlat/Bitlis Posta Kodu:13400
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler