Star Wars: Skywalker'in Yükselişi (The Rise of Skywalker) filminden Mynet’e Türkçe altyazılı özel klip

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi’nden (Star Wars: The Rise of Skywalker) serinin hayranlarını heyecanlandıracak Mynet’e özel Türkçe altyazılı yeni bir klip ve kareler yayınlandı. Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi (Star Wars: The Rise of Skywalker), 20 Aralık'ta sinemalarda.

Lucasfilm ve yönetmen J.J Abrams, Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi ile izleyicileri galaksinin çok uzaklarına götürdükleri destansı bir yolculuğa çıkarmak için güçlerini bir kez daha birleştiriyor. Yeni ufuklar açan Skywalker efsanesinin sonu, yeni efsanelerin doğduğu ve özgürlük için verilen son savaşın gelmek üzere olduğu Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi, 20 Aralık’ta vizyona giriyor. Vizyondan önce Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi (Star Wars: The Rise of Skywalker) filminden Mynet’e özel yeni bir Türkçe altyazılı klip yayınlandı. Yayınlanan klipte; kahramanlarımız ‘uçan’ Stormtrooper’lardan kaçmaya çalışırken izliyoruz.

Yeni jenerasyon Star Wars üçlemesinin son halkasının oyuncu kadrosunda; Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran ve Billy Dee Williams rol alıyor.

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi (Star Wars: The Rise of Skywalker), tüm dünyayla aynı anda ülkemizde de 20 Aralık 2019’da vizyondaki yerini alacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Güzelim seriyi çocuk filmine çevirdiler.
ÖNCEKİ STARWARSI SANIRIM CEP TELEFONUYLA YAPMIŞLAR BU ONDANDA BETERDİR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler