Steve Carell’in yeni Netflix komedi dizisi Space Force’un fragmanı yayınlandı!

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Netflix komedi dizisi Space Force’un fragmanı yayınlandı.

Steve Carell ve Greg Daniels’ın yapımcısı olduğu 10 bölümlük dizi, Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri’nin 6. departmanı olacak olan uzay kuvvetlerini kurmakla görevli olan bir grup insanı anlatıyor. Gerçek hayatta ise 2019’un sonlarında ABD Başkanı Donald Trump gerçekten uzay kuvvetlerini kurdu. Bunun sebebi olarak ise “Uzay kuvvetleri saldırıları yıldırmamıza ve kontrol etmemize yardımcı olarak” dedi.

2

Dizinin kadrosunda Steve Carell, Lisa Kudrow, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers ve Tawny Newsome bulunuyor.
Dizinin resmi özetinde “Hava Kuvvetleri’ni yönetme hayalleri kuran dört yıldızlı General Mark R. Naird (Steve Carell), ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni departmanı olan Uzay Kuvvetleri’nin başına atanınca şaşkınlığa uğrar. Şüpheci ancak işine bağlı olan Mark, ailesini de yanına alarak Colorado’daki ücra bir üsse taşınır. Mark ve bilim adamlarından oluşan ekibi, Beyaz Saray tarafından tekrar Ay’a ayak basmakla ve uzaya hakim olmakla görevlendirilirler.

1

Dizinin nasıl başladığı hakkında konuşan Carell, “Space Force, oldukça farklı bir şekilde ortaya çıktı. Netflix, hayali bir uzay kuvvetlerinin ortaya çıkışı ile ilgili bir komedi dizisi yapma fikri ile geldi. Ben, fikri ajansım aracılığıyla duydum daha sonra Greg’e anlattım. Hepimiz aynı tepkiyi verdik. Ortada dizinin ismi dışında hiçbir fikir yoktu.

Netflix “Uzay Kuvvetleri hakkında bir dizi yapmak ister misin?” diye sordu. “Ben de elbette, kulağa güzel geliyor” dedim. Sonra Greg’i aradım. “Uzay Kuvvetleri hakkında bir dizi yapmak ister misin?” diye sordum. O da “ Evet, kulağa güzel geliyor. Hadi yapalım.” dedi. Herkesi güldüren ismi dışında dizi hiçbir şeye dayanmadı, isminden yola çıktık.” diye anlattı.

3

Netflix, geçen ay Lisa Kudrow'un General Mark R. Naird'in karısı Maggie Naird rolünü oynayacağını duyurdu. Maggie, 20 yıldır eşinin kariyeri için birçok fedakarlıkta bulunan bir eştir. Mark, hayatının en zorlu görevini üstlenirken Maggie de yeni kararlar almaya başlar.

John Malkovich de uzayın uluslararası bir savaş alanı haline gelmesini engellemeyi ümit eden, zeki ve kibirli bir Uzay Kuvvetleri bilim insanı olan Dr. Adrian Mallory rolüne hayat veriyor. Ben Schwartz ben merkezli bir medya danışmanı olan F. Tony Scarapiducci’i , Diana Silvers Naird’in kızı Erin’i, Tawny Newsome ise hırslı bir helikopter pilotu olan Angela Ali’yi canlandıracak.
Space Force 29 Mart’ta Netflix’te yayınlanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler