Mynet Trend

Stomaged yarı final öncesi iddialı: “Baykuşsuz final olmaz!”

Şampiyonluk Ligi’nde yarı final heyecanı Cumartesi günü başlıyor.

Stomaged yarı final öncesi iddialı: “Baykuşsuz final olmaz!”

VF Şampiyonluk Ligi’nde Yarı Final heyecanı 6 Nisan Cumartesi günü oynanacak Bahçeşehir SuperMassive – Royal Youth karşılaşmasıyla başlıyor. İki takım oyuncuları final maçı öncesi yaptıkları açıklamalarla yarı finalin büyük çekişmeye sahne olacağını bizlere şimdiden göstermiş oldu.

SUP Stomaged, yarı final öncesi kendinden emin

“Uzun süredir eleştirilmesine rağmen ligin en iyi ormancılarından biri olan oyuncu kimdir?” sorusuna hemen hemen herkesin vereceği cevap aynı olsa gerek; Stomaged. Bahçeşehir SuperMassive‘in başarılı ormancısı Stomaged, maç öncesi Lolespor’a verdiği demeçte, Royal Youth karşısında galip geleceklerini açıkça dile getirdi.

> “Lig aşamasında Royal Youth ekibiyle iki kez karşılaştık ve galibiyetle ayrıldık. Yarı finalde durumun değişeceğini düşünmüyorum. Kendime ve takımıma güvenim tam, geleneği devam ettireceğiz; baykuşsuz final olmaz!”

Evet bu sözler Stomaged’e ait. Lig aşamasında Royal Youth’a karşı iki maçı da kazanmayı başaran Bahçeşehir SuperMassive maçın favorisi gibi görünse de, iki maçın da büyük çekişmeye sahne olduğunu atlamak büyük hata olur. Yaptığı ufak hatalarla maçları kaybeden Royal Youth, şüphesiz bu mücadele için sıkı çalışıyor. Sonuç ne olursa olsun seyir zevki yüksek karşılaşmaların bizi beklediğine, birçok League of Legends takipçisinin de olacağı gibi kefil olabiliriz.

Stomaged, lig döneminde oynanan iki karşılaşmada da oldukça iyi bir performans ortaya koydu. İlk maçta 0/0/9’lık Olaf performansıyla takımının galibiyetinde büyük rol oynayan tecrübeli ormancı, ikinci maçta da oldukça iyi bir grafik çizdi. -Jarvan IV, 1/1/9-

Closer: Kendimize güveniyoruz

Closer maç öncesi açıklamalarında biraz daha mütevazi olmayı tercih etti: “İyi hazırlandık, kendimize güveniyoruz. Taraftarlarımızı hayal kırıklığına uğratmamak için elimizden geleni yapacağız.”

Erken oyundaki baskın oyun tarzıyla dikkat çeken Closer, Broken Blade’in yerine gelen Armut ile birlikte takımın en büyük kozlarından biri. Pilot-Dumbledoge’un da Zeitnot-Wolf alt koridoruyla yarım kalan bir hesabı olduğunu da göz önünde bulundurduğumuzda, SUP-RYL yarı final serisinin büyük çekişmeye sahne olacağını söyleyebiliriz.

Eski takımına karşı mücadele edecek olan GBM’in şampiyon havuzunun oldukça geniş olduğunu biliyoruz. Sizce GMB’den bu seride sürpriz bir seçim gelir mi?

gg


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön