Süperanne, koronavirüs salgınının ortasında 22'nci çocuğunu doğurdu

Sue Redforf adlı 45 yaşındaki İngiliz kadın koronavirüs salgının ortasında kendi deyimiyle “en ilginç doğumunu” gerçekleştirdi ve 3kg ağırlığında yirmi ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

Süperanne, koronavirüs salgınının ortasında 22'nci çocuğunu doğurdu

Fırıncılık yapan İngiltere’nin en geniş çekirdek ailesine sahip Sue ve Noel, 10 saat süren doğumun sonunda kızlarını kucaklarına aldılar. Sue doğum yaklaşırken virüs salgını sırasında doğum yapmanın onu korkuttuğunu ve eşinin doğuma girmesine izin verilmeyeceğinden endişe ettiğini belirtti. Sue, yaptığı doğumun en ilginç doğum olmasına rağmen yaşadığı en iyi deneyim olduğunu söyledi.

Screenshot_2

Sue, “tamamen izole olmuştuk ve güvenli evimizden çıkıp hastaneye gitmek başta bana yanlış bir fikir gibi geldi, ama hastaneye vardığımızda kendimi tamamen güvende hissettim. Bu, yaptığım en tuhaf doğumdu ancak itiraf etmeliyim ki yaşadığım en iyi deneyimlerden biriydi. Koronavirüs nedeniyle bebeğimizin kimlik işlemlerini halledemedik ve ona henüz bir isim vermedik” diyerek yaşadığı doğumun detaylarını paylaştı. Hayatının 800 haftasını hamile olarak geçiren Sue, bu doğumun yaptığı son doğum olacağını söyledi.

Screenshot_5

Noel, dokuzuncu bebeklerinin doğumundan sonra vazektomi işlemi ile sperm kanallarını bağlatmış, ancak sonrasında kanalları geri açtırmıştı. Çift, ilk bebeklerini Sue 14 yaşındayken dünyaya getirdi. Çiftin ilk çocukları olan Christopher şu an 30 yaşında ve iki çocuk babası. Çiftin en büyük kızları Sophie ise 26 yaşında ve üç çocuk annesi.

Screenshot_6

Yeni doğan bebek, kardeşleri Chloe(24), Jack(22), Daniel(21), Luke(19), Millie(18), Katie(17), James(16), Ellie(15), Aimee(14), Josh(12), Max(11), Tillie(9), Oscar(8), Casper(7), Hallie(4), Phoebe(3), Archie(2) ve Bonnie (1.5) ile birlikte yaşayacak. Sue 2014’te 21 haftalık hamileyken bir ölüm doğum gerçekleştirdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
ABLA HİÇMİ BAŞIN AĞRIMADI BE HERSEFERINDE KABUL ETTİN
Biri şu adamı durdurmalı ..
millet yapıyorda olmuyormu bayan istemiyor biri bayanı durdurmalı
çoçukların 5 tanesi nerde ayrıcada helal be anne
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler