Sürücünün direksiyon başında yemek yediği anlar kamerada

FSM Köprüsü girişinde seyir halinde olan araç sürücüsü direksiyon başındayken yemek yedi. Görenleri şaşkına çeviren sorumsuz sürücü, adeta olası bir faciaya davetiye çıkardı. Sürücünün direksiyon başında yemek yediği anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü girişi Edirne istikametinde ilerleyen panelvan tipi aracın sürücüsü, direksiyonu bırakarak yemek yedi. Hem kendi canını hem de trafikteki diğer vatandaşların canını hiçe sayan sürücü adeta olası bir faciaya davetiye çıkardı.

GÖRENLER ŞAŞKINLIK YAŞADI

Direksiyon başındayken yemek yiyen sürücüyü fark eden vatandaşlar şaşkınlık yaşarken, sürücünün yan koltuğunda oturan genç ise duruma aldırış etmedi. Sorumsuz sürücü, bitirdiği yemeğin çöplerini yanındaki gence verdikten sonra direksiyonu tutarak yoluna devam etti.

O ANLAR KAMERADA

Aracıyla seyir halinde olan sürücünün direksiyonu bırakarak yemek yediği anlar yoldaki başka bir kişi tarafından cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Açmı kalsın adam yiyecek tabii
@hedefmars_2018 . çeksin bir kenara yesin. en ufak bir çukur veya taş kazaya davetiye çıkartır, o sorumsuz sen ondan beter.
@hedefmars_2018 işte kazaların bir kısmı böylesi mallar yüzünden oluyor olan suçsuz insanlara oluyor. trafikte direksiyon başını sofra olarak görenler maldır
düz yolda giderken bende yiyroım yemek ne var onda abartmayın
işveren öylebir tempo istiyorki mecbur kalıyoruz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler