MAGAZİN

Survivor 2017'de elemeye kimler kaldı?

Survivor 2017'de elemeye kimler kaldı?

Survivor'da eleme potasına giren üçüncü ve dördüncü isim, dokunulmazlık oyunu ile belli oldu. İki takım arasındaki dokunmazlık oyununu gönüllüler kazandı. Peki Survivor 2017'de kimler elemeye kaldı?

Survivor'da elemeye konseyine kalacak olan 2 kişinin daha belirleneceği dokunulmazlık oyunu dün gece oynandı. Mücadeleyi kazanan grup gönüllüler oldu.

Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı oyunda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim İlhan Mansız oldu. İlhan Mansız'ın adını verdiği Pınar , elemeye kaldı.

Konseyde en fazla adı yazılan isim olan Fatih de elemeye kalan bir diğer isim oldu.

Böylelikle elemeye kalan isimler Şahika, Adem, Fatih ve Pınar oldu.

Adaya hangi ismin veda edeceği salı günü belli olacak.

ELEME ADAYLARI NELER SÖYLEDİ

Survivor 2017'de bu hafta elemeye kalan 4 isim açıklamalarda bulundu.

"YAŞ OLARAK BÜYÜĞÜM"

Eleme potasına giren Fatih şöyle konuştu; "Beni çok etkileyen faktörler var. Kendi performansımı bulamadım. Zayıf olduğumu biliyorum ama gücüm var. Artırabilirim. Yaş olarak büyüğüm, yarıştığım arkadaşlar küçük olabilir. Saygımı, ahlakımı hiç yitirmedim. Böyle devam etmek istiyorum. Kalbi bilen Allah, ben o kalbi göstermek ve burada kalmak istiyorum."

"SÜRPRİZ OLDU"

Bu kararın adil değil adi bir karar olduğunu söyleyen Pınar şöyle konuştu; "Sürpriz oldu. Bir şekilde bunu hissettim. İlhan'a kırgın değilim. performansım keyfi değil fiziksel sakatlıklardan dolayı düştü. bu tarz bahanelere sığınmayı istemiyorum. Sema'nın yokluğunda üzerime iki kat oyun kaybetmeyi sevmiyorum. dört arkadaşız birimiz gitmek durumunda halkın takdirine bırakıyorum. onlardan gitmemi isterse gideceğim. Bunun çok sonraları olması gerektiğine inanıyorum."

DİĞER ELEME ADAYLARI KİMLERDİ

Ada konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Şahika ilk eleme adayı oldu.

Bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Çılgın Sedat'ın adını verdiği Adem ise elemeye kalan ikinci isim oldu.PINAR SAKA KİMDİR?

Pınar Saka 5 Kasım 1985 doğumludur. 100, 200 ve 400 metre kategorilerinde yarışır. Almería, İspanya'da düzenlenen 2005 Akdeniz Oyunları'nda 400m ve 4x 400m bayrak kategorisinde yarıştı. Takım arkadaşları Birsen Bekgöz, Özge Gürler ve Binnaz Uslu'yla beraber 3:40.75' dereceleriyle bronz madalyanın sahibi oldular.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
acun agresif ilhanı ricayla sakinleştirirken diğerlerine uyarı vermesi haksızlık
Çok Tehlikeli bir proğram çocuklara seyrettirmeyin.
adem şampiyon gerisi boş sabriye ile şahikayı doldurup diğerleri ile araları düzelmesin kendi de bu durumdan mağdurun yanındayım politikası ile faydalanmaya çalışsa da yine de Fenerbahçeli bir sporcu olması yeter. şampiyon belli( Fenerbahçe),ikinci kim ?hahhahh.....
Geri Dön