Survivor 2020'den elenen Sercan Yıldırım'a Barış'tan Nisa itirafı: Ben seni hiçbir zaman satmadım

Survivor 2020'nin 7 Temmuz Salı yayınlanan 129. bölümünde elenen isim Sercan Yıldırım oldu. Sercan final öncesinde sürpriz şekilde yarışmaya veda ederken, aralarının açık olduğu Barış'ın sözleri ise herkesi şaşırttı. Sercan ile sarılarak vedalaşan Barış'ın "Nisa olayında ben seni hiçbir zaman satmadım" demesi dikkat çekti.

Survivor 2020'den elenen Sercan Yıldırım'a Barış'tan Nisa itirafı: Ben seni hiçbir zaman satmadım

Survivor 2020'nin 129. bölüm konsey toplantısında bu hafta elemeye kalan isimler Yasin, Berkan ve Sercan arasından en az oyu alan isim yarışmaya veda etti. Survivor'dan bu hafta elenen isim mavi takımdan Sercan Yıldırım oldu. Sercan, son 6 dokunulmazlık oyunun 5'ini kazanmış, ancak birinde Cemal Can'a kaybetmişti. Cemal Can'ın aday gösterdiği Sercan, büyük final öncesinde yarışmadan elendi.

"SURVIVOR BENİ YENİDEN HAYATA DÖNDÜRDÜ"

Survivor'dan elenen Sercan, veda konuşmasında ise, "Duygusallığım elendiğim için değil burada geçirdiğim vakit için. Survivor hayatımı etkiledi. Burada her şeyi yaşadım diyebilirim. Burası beni yeniden hayata döndürdü. İçim rahat gidiyorum, buradakiler de burada olmayanlar da bana çok şey kattı. Ben buradaki tüm yarışmacı arkadaşlarımı ayrı ayrı çok seviyorum. Ailemi, sevenlerimi gururlandırdığımı düşünüyorum" dedi.

seecan

ACUN ILICALI: BURADAN BAŞIN DİK ŞEKİLDE ÇIKIYORSUN

Acun Ilıcalı ise "Yıllarca unutulmayacak bir performans sergiledin. Tarzın, tavrın, efendiliğinle. Benim için daha ileriye gitmesi gereken bir yarışmacıydın. Üzüldüm. Buradan başın dik olarak çıkıyorsun. Dışarıda takdiri çok daha iyi duyacaksın. Eminim Bursaspor'da şampiyon olduğun dönemin tazelendiğini hissedeceksin" şeklinde konuştu.

"SENİ KORUYAMADIM..."

Sercan'ın vedası sırasında duygusal anlar yaşandı. Adadaki yakın dostu Elif, Sercan'ın elenmesinin ardından gözyaşlarına boğuldu. Sercan ile vedalaşırken zor anlar yaşayan Elif, "Kendin için savaştın, benim için savaştın ama ben seni koruyamadım" ifadelerini kullandı. Sercan ise Elif'i teselli etmeye çalıştı.

elifsercan

"NİSA OLAYINDA SENİ SATMADIM"

Survivor'da Sercan'ın vedası sırasında ise en ilginç sözler uzun zamandır aralarının açık olduğu Barış'tan geldi.

barış22

Barış, Sercan'a sarılarak veda ederken, "Nisa olayında ben seni hiçbir zaman satmadım" dedi. Sercan ise "Yok tabi, o konuyu hiç bir zaman şey yapma" diyerek Barış'a destek verdi.

barış

SURVIVOR'DA SERCAN İLE NİSA ARASINDA NE OLMUŞTU?

Survivor'da Sercan ile Nisa arasında yaşananlar uzun süre gündem olmuştu.

9859518389581935ef0624e58ff9

Nisa ise Sercan'ın kendisini eleme adayı yapmasının ardından "İntikam için yaptı" demesiyle eski defterler yeniden açılmıştı.

Nisa ile aralarında tek taraflı bir şey yaşanmadığını söyleyen Sercan ise kendisine gönderilen notları açıklamıştı.

sercan1

Nisa'nın 'Hep orada' yazdığı kağıdı ve doğum gününde çizdiği resmin olduğu kartı gösteren Sercan, " Ben hiç bir zaman platonik bir şey yaşamadım. Herkes bilsin ki, hiç bir zaman tek taraflı olmadı" demişti.

sercan2

İlerleyen günlerde ise konunun üzerine giden Acun Ilıcalı, Sercan olayıyla ilgili Nisa ve Gizem arasındaki ses kaydını yayınlamıştı. Sercan'dan gelen notu Nisa'ya getiren Gizem'in sevinci dikkat çekerken, Nisa ise Sercan ile ilgilenmediğini ve bir sevgilisi olduğunu itiraf etmişti. Acun Ilıcalı ise Gizem nedeniyle ortada bir iletişim kopukluğu yaşandığını ve olayın yanlış anlaşıldığını söylemişti. Sercan ise konuyu kendisinin açmak istemediğini söylemiş ve Nisa'dan özür dilemişti.

Sercan bir sonraki konseyde yine Nisa'nın adını söylemiş ve Nisa elenerek veda etmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
barış hiçbir şeyi haketmiyorsun; bugüne kadar içten pazarlıklı hareketlerinle KESİNLİKLE HAKETMEDEN!!! buraya kadar geldin. milleti de çok güzel uyuttun.hiçbirinizi tanımam etmem ama iş adalete geldi mi orada durmak lazım. 2 haftadır sercaN hepinizi sıraya dizdi. millet bunu görmeli ve sercanın hakkını vermeliydi. yazık oldu adama. her zaman ki gibi hakedenler niyazi oldu kesinlikle haketmeyenler yine milleti uyuttu!!! umarım böyle yarışmalara barış tarzı adamlar bir daha katılmaz!! hani derler ya YATA YATA ASKERLİK YAPTIM; işte barışta yata yata buraya kadar geldi. inşallah elenir!!
programın en başlarında butun takimin barışın üzerine oynadigini ve Sercan karaktersizinde başrol oynadığıni unutma
ben sana katılıyorum kardeşim başından beri Sercan çok durgundu ama çeyrek finalden sonra patlama yaptı Lakin Acun'un saçma sapan toplu SMS yüzünden çocuk elendi burada Acun'un da artık bir şeyler değiştirmesi gerekiyor ya çeyrek finalden sonra dokunulmazlığı alanın adı yazılmayacak ya da SMS böyle devam edilecek kardeşim haksızlık oldu ya Adam finali hak ediyordu Belki de şampiyon olacaktı ama elendi gitti Yazık yani
@goldkh iyide sercannın salaklığı onu soksaydı eleme potasına yanlıs adamları soktu
survıvor,mücadele ile kazanılan yarışma olma özelliğini kaybetti.sms üzerinden şampiyon belirliyorlar
Sercanında çok umuruydu. Barışı Sercan Kayle bile almadıki.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler