Survivor'da Nisa ve Sercan ses kaydı olay oldu! İşte Survivor'da Nisa, Gizem ve Sercan ses kaydının tamamı

Survivor Sercan ve Nisa olayıyla ilgili sey kaydı yayınlandı. Survivor'daki ses kaydı Sercan ve Nisa arasındaki gerçekleri ortaya çıkardı. Nisa ve Sercan arasında karşılıklı yazılan notlar dikkat çekti. Survivor'da ses kaydı içerisindeki Gizem Birdan ile Nisa'nın konuşmaları ise ilginç bir sırrı da ortaya çıktı. Ses kaydında Sercan ile ilgilenmediğini söyleyen Survivor Nisa, sevgilisi olduğunu ve onunla evlenmek istediğini söyledi. İşte Nisa ve Gizem'in Sercan konuşmasının ses kaydı.

Survivor'da Nisa ve Sercan ses kaydı olay oldu! İşte Survivor'da Nisa, Gizem ve Sercan ses kaydının tamamı

Survivor'da Nisa ve Sercan olayını aydınlatan ses kaydını Acun Ilıcalı yayınlandı. Ses kaydı içerisinde yer alan Gizem ayrıntısına dikkat çeken Ilıcalı, Survivor Nisa-Sercan arasındaki köprünün Gizem tarafından atıldığını, bu nedenle taşınan bilgilerin her iki taraf için de yanıltıcı olabileceğini açıkladı.

İŞTE SES KAYDININ TAMAMI

Survivor'da 6 Nisan günü yayınlanan bölümde açık arttırma oyunu sırasında Sercan'dan gelen bir not üzerine Nisa ve Gizem arasında konuşma yaşanıyor. İkili arasındaki konuşma sırasında kameraların kayıt yapmadığı ancak mikrofonların açık kaldı. Sercan'dan Nisa'ya gelen notu gören Gizem'in sevinci dikkat çekti. İşte Nisa ve Gizem'in Sercan konuşmasının tamamı:

Nisa: Gel buraya,gel
Gizem: Dur, geliyorum, dur.
Nisa: Bak, böyle başlıyor.
Gizem: Aç. Tut onu.
Nisa: Bak, şimdi dinle.
Gizem: Al bunu çabuk. Anlatsana. Çok mutluyum şu an. Bu seni artık 850 bin ay idare eder.
Nisa: Hayır ya ne alaka?
Gizem: Etsin. Manyak mısın? Döveceğim seni artık ya. Yeter ya.
Nisa: Niye ya?
Gizem: Çok tatlı çünkü
Nisa: Ama ben istemiyorum
Gizem: Tamam, bakarsın işte.
Nisa: Erkek arkadaşım var. Onunla evlenmek istiyorum. Bununla değil.
Gizem: Tamam canım, evlenmeyiver. Nisa dur ya

ACUN'DAN SES KAYDI AÇIKLAMASI!

Konseyde Nisa ve Sercan olayıyla ilgili ses kaydını anlatan Acun Ilıcalı şunları söyledi:

"Survivor'da 6 Nisan günü açık arttırma oyunu çekilirken, sizin üzerinizdeki mikrofonlar kayda devam ediyor.Bu sırada Sercan'dan Nisa'ya not gidiyor. Açık arttırmanın olduğu çekimlerdeki kalemi kullanarak yazılmış ve çok kısa bir not değil. Bu not bir şekilde Nisa'ya ulaşıyor. Ancak bu notta tam olarak ne yazdığını bilmiyorum. Nisa notu aldığında o dönemde yarışmada olan Gizem yanında. Gizem belki notu getiren kişi veya o notu gördü. Konuşma Nisa ile Gizem arasında geçiyor. Bu konuşmayı dinledikten sonra edindiğim intiba ise, bu konuda en yükselen ve heyecanlı kişinin Gizem olması. Gizem öyle bir seviniyor ki sanki 2 aydır haber beklediği birinden mektup almış kadar mutlu. Ancak mektubun geldiği kişi Nisa, ve konuşma ikisi arasında geçiyor."

sercannisa

"NİSA VE SERCAN ARASINDA İLETİŞİM KOPUKLUĞU YAŞANMIŞ"

Nisa ise Sercan ile ilgili bu konuya sıcak bakmadığını dile getiriyor. Ancak buna yorum katmak durumundayım. Benim gözlemim, Gizem o kadar motive ki, haber alışverişinde çok ciddi problemler yaşanmış olabilir. Yarışmacılara bu ses kaydını dinletmeyeceğiz. Ancak Sercan'a Nisa'dan bir çok haber Gizem kanalıyla geldiyse çok ciddi problemler yaşanmış ve bunlar yanlış gelmiş olabilir. Nisa'nın verdiği net cevaplar ise Sercan'ın tahmin ettiği bakış açısında değil. O dönemde iki takım ayrı kampalarda ve Sercan ile Nisa arasında iletişim kurabilecekleri tek yer, oyunlarda denk geldikleri kısa anlar olabilir. Burada ben kötü niyet görmüyorum. Yanlış anlaşılma olabilir. Ancak bu net olarak iletişim kopukluğundan kaynaklandı.

s111

SERCAN VE NİSA ARASINDA NE OLMUŞTU?

Nisa, Survivor'da geçen hafta adını eleme adayı söyleyen Sercan için "İntikam almak için adımı söyleyeceğini biliyordum" demişti. Bu sözlerden bir gün sonra ise Sercan, tek taraflı bir şey yaşanmadığını ve her şeyin karşılıklı olduğunu söylemişti. Sercan, "Nisa'nın peşinden koşuyormuşum havası verildi. Benim de gururum var. Bu olay tek taraflı yaşanmadı. Çantamda notlar var. Yaşananlara en yakın arkadaşı Cemal Can da şahit" demişti.

Sercan ertesi gün ise Nisa'nın kendisine yazdığı notları göstermişti.
sercan2

Nisa'nın 'Hep orada' yazdığı kağıdı ve doğum gününde çizdiği resmin olduğu kartı gösteren Sercan, " Ben hiç bir zaman platonik bir şey yaşamadım. Herkes bilsin ki, hiç bir zaman tek taraflı olmadı" açıklamasını yapmıştı.
sercan3
Nisa ise bu açıklamaların ardından ''Moralim bozuldu. Bir tane boş bir şey çıkarıyor, ben başka bir şeyden bahsediyorum. Bu bir şeyler çıkarıyor. Yok notlar varmış. Benim ona yazdığım notları biliyor musun? Doğum gününü kutladım'' şeklinde konuşmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler