Survivor Afroditi'den bomba itiraf! Survivor Afroditi kimden hoşlanıyor?

Survivor'da elenen isimler belli olurken geceye Afroditi Skafida'nın itirafı damga vurdu. Survivor 2019'da Afroditi yaptığı bu itirafla herkesi şaşırttı. Şimdi herkes Afroditi Skafida'nın açıklamalarını konuşuyor.

Survivor’da bir elem heyecanı daha yaşandı. Survivor’da ayrıca günü en dikkat çeken olaylarından biri Atakan ile Katerina Dalaka arasındaki yakınlaşması oldu. Türk takımında kızlar son bölümde, kendi aralarında bu yakınlaşmayı konuştu.

Ama asıl bomba Survivor Afroditi Skafida'nın itirafıydı. Türkiye Yunanistan’ın 34. bölümünde Afroditi, karşı takımda birinden hoşlandığını itiraf etti.

afroditi2_16_9_1553666744

Afroditi yaptığı açıklamada "Ona bir şey belli etmedim fakat takımın en yakışıklı yarışmacısı olduğunu düşünüyorum"

SURVİVOR AFRODİTİ KİMDİR?

Atina'da yaşamını sürdüren Afroditi Skafida, 36 yaşında. Daha önce iki kez Olimpiyat Oyunları'na katılan ve sırık atlamada birçok madalyası bulunan Afroditi Skafida, profesyönel olarak antrenörlük yapıyor. Kendini dinamik ve doğal bir kadın olarak tanımlayan Afroditi Skafida, yarışmada olduğu süre içinde onu hiçbir şey korkutamayacağını düşünüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
kimden hoşlanıyorsa ona geçmiş olsun, erkek gibi kadın valla ormanda kıstırıp dövebilir.
her şey bitti bunu kimden hoşlandıgı kaldı bana ne kimden hoşlanırsa hoşlansın kardeşim israil vuruyor kazzeyi ona kulak verin millet televizyon bilgisayar telefon dizi manyagı olmuş müslümanlar katlediliyor herkes seyrediyor bu yarışmalar hep ecnebi hep yahudi kumpanyası biz bir olalım iri olalım diri olalım hep birlikte güçlü türkiye olalım
Cümleler doğru yalan diyemem lakin yıllardır Aynı kandan geldiğimiz soydaşlarımız Doğu Türkistan'daki zulmü neden söylemezsin, veya kerkük Türklerini, Türkmen dağında kadın çoluk çocuk savaşan soydaşlarımızı... Hayırdır Türk ümmettenmi sayılmıyor yoksa zulüm Türke yapılınca dilinimizi yutuyorsunuz....
Döver mi döver..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler